Archeohoroskop na leto 2015

| júl 6, 2015 | 0 Comments

WOMAN Horoskop

Archeohoroskop na leto 2015

V lete nerozkvitneme len my sami, ale aj naše vnútorné archetypy, ktoré často riadia naše skutky a dokonca i myšlienky, hoci toho nie sme si vedomí. V teplejších mesiacoch roka je všetko akési intenzívnejšie, čo platí aj o pôsobení archetypálnych vplyvov. Toto leto bude ťažšie než inokedy krotiť extrémnejšie prejavy našich vnútorných archetypov. Nie vždy však musí ísť práve o negatívne či dramatické aspekty, ktoré žiarivé lúče slnka vytiahnu na povrch. Veď sami uvidíte, ak sa začítate do významu svojich vlastných archetypov, ktoré vami hýbu bez ohľadu na to, či si to prajete alebo nie.

Text: Judita Peschlová

Archetyp: Janus/Hathor (ľudia narodení v januári)

V letných mesiacoch budete musieť počítať s istými rizikami a byť ustavične v strehu. Čas kulminujúcich horúčav veští nepokoj ešte aj s pokojným Janusom a vyrovnanou Hathor po boku. Život vám môžu skomplikovať i rôzne vzťahy, či dokonca nečakaná láska. Tá bude od vás vyžadovať istú mieru odvahy a ochoty riskovať. Pri akomkoľvek rozhodnutí bude nutné zachovať Janusov kľud a najmä sa v ničom neunáhľovať. V práci bude potrebné najprv premyslieť všetko do najmenších detailov a nenechať sa dohnať k neuváženým krokom. Ak budete chcieť presadiť svoje návrhy a projekty, dbajte na zrozumiteľnosť a jasnosť podania pri vysvetľovaní svojho zámeru. Inak zostanete nepochopení a vaše snahy vyjdú nazmar.

Archetyp Animus/Anima (ľudia narodení vo februári)

Láska vám síce v prvej polovici leta nebude bohvieako priať, ale zato v práci sa vám bude dariť. Júl by v tomto smere mal byť vašim mesiacom, na jeho konci sa však vyhnite akýmkoľvek neistým akciám. V auguste sa konštelácie letných archetypov zmenia a vám by sa malo dariť aj vo vzťahoch. Spoločenský život vám veľmi prospeje. Situácia bude premenlivá podobne, ako podiel vnútornej Animy v mužoch a Anima v ženách. Odohrá sa toho viac, než by ste čakali. Blížiacou sa jeseňou bude vzrastať úspech v práci a doba bude priať dlhodobému plánovaniu. Ak by ste koketovali so zmenou práce či podnikania, nastáva ten správny čas. Začiatkom septembra si vyhraďte čas na relaxáciu a trávte veľa času s priateľmi. Nerobte žiadne nekalé veci, veľmi by sa vám vypomstili. Nenechajte sa vmanévrovať do ničoho, o čom vopred tušíte, že by ste nezvládli.

Archetyp Bojovník/Amazonka (ľudia narodení v marci)

Začiatok leta by ste mali vo vlastnom záujme stráviť v práci a počkať si na zmenu podmienok v auguste. Vtedy nastane pre vás tá pravá chvíľa na odpočinok. Aj dovolenka strávená rekonštrukciou bytu prípadne podobnými domácimi úpravami bude pre vás veľkým prínosom. Robte jednoducho len to, čo budete považovať sami za lákavé. Nudiť sa ako praví Bojovníci a Amazonky jednoznačne nebudete. V láske sa vám bude dariť, ak budete vedieť úplne presne, čo chcete. Leto bude naklonenejšie flirtovaniu ako vážnejším známostiam. Archetypálne konštelácie budú s odznievajúcim letom stále podivnejšie a nakoniec vám nič len tak nedarujú. Vyskytnú sa trenice medzi vami a inými ľuďmi.

Archetyp Otec/Matka (ľudia narodení v apríli)

Napriek relatívne vážnemu archetypu Otca a Matky sa v lete dostanete pod vplyv archetypálnej Venuše. Láska sa bude skloňovať vo všetkých pádoch. Váš vnútorný Otec/Matka vás však vyzývajú k veľkej opatrnosti vo všetkých podobách vzťahov. Môžu sa do vás totiž zamilovať úplne nevhodní ľudia. Planéty vám budú priať, nejaké problémy sa však predsa len môžu objaviť. V auguste postupujte vo všetkom opatrne, inak sa prepočítate a bude vás to ešte dlho trápiť. Archetyp Otca vám vnukne výborné nápady, ktoré môžu ovplyvniť váš osobný aj pracovný život. Najideálnejším termínom na dovolenku bude koniec augusta. Nezabudnuteľné chvíle zažijete však aj v septembri, ktorý sa ukáže byť jedným z vašich najlepších mesiacov.

Archetyp Rytier/Princezná (ľudia narodení v máji)

Ešte aj romantickou Princeznou a galantným Rytierom môžu začiatkom leta mávať zmeny nálad, čo vo vašom okolí vyvolá údiv. Sféra lásky bude v prvom letnom mesiaci tiež dosť divoká. Vyberte sa do ulíc, barov, kaviarní, na pláže či na hory a naučte sa flirtovať. Možno zažijete vábivé dobrodružstvo. V auguste sa ničoho nemusíte báť, prekážky a problémy sa vám vyhnú oblúkom. Prázdniny prinesú samé pozitíva. Len sa nenechajte nikým rozčúliť, mohli by ste to kompenzovať na nesprávnom mieste a pokaziť si vzťahy. Osud budete mať vo svojich rukách, nestrácajte preto odvahu a pustite sa do budovanie svojej skvelej budúcnosti. September bude nutné venovať už len práci.

Archetyp Hermafrodítos (ľudia narodení v júni)

Leto je prosto vaše! Nenechajte si ho nikým vziať, nech sa deje, čo sa deje! Podobne ako je Hermafrodítos obojpohlavný, môžu byť vaše archetypálne letné konštelácie úplne protichodné. V júni ešte kroťte svoje vášne, ale potom ich pustite z uzdy. Fantazírujte a snažte sa svoje fantázie aj naplniť. Niektoré z nich sa budú dať s úspechom realizovať aj po dlhšej dobe. Siahnite po každej šanci, oplatí sa vám to. August bude komplikovanejší ako júl, ale inak sa vám bude dariť. Mali by ste ho naplno využiť na relaxáciu a zábavu. Dávajte si pozor na konflikty medzi ľuďmi, najmä medzi vašimi blízkymi. Ak sa nespoľahnete na svoju intuíciu, sklamú vás ľudia, od ktorých by ste to neočakávali. Dajte však aj na zdravý rozum, pomôže vám z ťažkostí.

Archetyp Bes/Hestia (ľudia narodení v júli)

Vaše vnútorné archetypy obranca domácnosti Bes a strážkyňa rodiny Hestia vás budú viesť k tomu, aby ste v júni trávili čas len s ľuďmi, na ktorých vám záleží. Môže sa všeličo prihodiť, ale čakajú vás viac zdary ako nezdary. Užite si ich naplno a s gustom. Práca si zaslúži celú vašu pozornosť.  Archetypálne konštelácie sa pre vás enormne zlepšia v auguste. Prinesú však aj rôzne zvraty, s ktorými nemusíte počítať. Využite všetky ponúkané príležitosti. Z hľadiska dlhodobejšej perspektívy sa vynaložená námaha niekoľkonásobne vráti. September sa stane kľúčovým, pripravte sa na všetky možné alternatívy, aby ste nič neprepásli. Jedným z účinných pomocníkov pri presadzovaní vašich zámerov bude systematickosť, ale aj pripravenosť improvizovať.

Archetyp Kráľ/Kráľovná (ľudia narodení v auguste)

Králi a Kráľovné vo vás by sa nemali brániť láske, skôr bude pre nich prospešné zahodiť akékoľvek zábrany a vrhnúť sa do víru vášne. Spestrí vám to život, je to dar jedného z najlepších mesiacov roka, ktorým vaše leto začína. Júl totiž inak neprinesie nič svetoborné, jedine, že by ste sa naozaj slepo zaľúbili. Svoje city vyjadrite za každých okolností, nech už budú pozitívne alebo naopak. Dovolenku by ste si mali vziať čo najskôr a neodkladať ju až na august či september. Vtedy vám totiž hrozia isté maléry, a tie je predsa len lepšie napriek vášmu kráľovskému majestátu prežívať doma vo väčšom bezpečí. September prinesie zoznámenie s niekým zaujímavým.

Archetyp Pustovník/Samotárka (ľudia narodení v septembri)

Stanete sa hneď skraja leta hviezdami spoločnosti, v ktorej by ste sa mali pohybovať napriek vašim samotárskym sklonom čo najčastejšie. Úspech či naopak neúspech bude v každej oblasti života záležať len a len na vás. Vyhovárať sa na nepriaznivý osud alebo nežičlivých ľudí vám nepomôže. Prázdninové mesiace by sa mali aj pre vás stať dobou radovánok, oddychu a ničnerobenia bez ohľadu na miesto, kde budete pobývať. Dôležité skôr bude, s kým strávite svoj čas. V auguste sa budete musieť rozhodnúť v závažnej záležitosti. Prípadný výber určite nenechávajte na nikom inom. V septembri bude váš vnútorný Pustovník resp. Samotárka vystavený konfliktným situáciám, čo pre vás nikdy nie je jednoduché ani príjemné.

Archetyp Anjel (ľudia narodení v októbri)

Počiatok leta nebude práve najpriaznivejší pre trvalé vzťahy, priať však bude divokejším láskam prechodného charakteru. Treba sa s anjelskou trpezlivosťou venovať svojim najbližším, čo bude prospešné ako im, tak aj vám samým. Júl bude priať tým osobám s archetypom Anjela, ktoré si majú stále dobrú náladu. August nabúra všetky stereotypy a nedovolí vám nudiť sa. Na udalosti, ktoré sa odohrajú, pravdepodobne nezabudnete tak ľahko. Mali by ste sa venovať tvoreniu a využitiu výnimočných šancí, ktoré buďto dostanete alebo ich sami vykúzlite. September bude príjemný, čiastočne záhaľčivý, čiastočne pracovný. Pred samým koncom leta bude nutné sústrediť sa už len prácu.

Archetyp Šaman/Čarodejka (ľudia narodení v novembri)

Leto, minimálne jeho prvá tretina, bude veľmi napínavé. Je len na vás, či si vyberiete leňošenie alebo usilovné venovanie sa pracovným povinnostiam prípadne svojim priateľom. Úžasné nápady bude veľmi užitočné okamžite zrealizovať, aby vás niekto nepredbehol. Vášmu vnútri skrytému Šamanovi a Čarodejke sa podarí zvrátiť vo váš prospech nepríjemnosti hroziace v júli. Hoci augustová arechetypálna konštelácia bude do značnej miery komplikovaná a nie každému archetypu dobroprajná, vás zázračne prekvapí, či už budete tráviť čas v niektorej z dovolenkových destinácií alebo v pracovnom prostredí. Využite túto magickú priazeň leta na sebapresadenie. K ostatným archetypom bude september pomerne nekompromisný, k vám však až nezvyčajne láskavý.

Archetyp Strážca/Strážkyňa pokladov (ľudia narodení v decembri)

Ako Strážcovia budete musieť prekonať svoju túžbu zotrvávať stále doma, ako aj svoj odpor k milostným vábeniam a vyraziť trochu do sveta. V prvej fáze leta by ste sa nemali brániť ani láske ani novým priateľstvám. V práci uvažujte nad každým detailom a o svojich projektoch diskutujte so svojimi najbližšími priateľmi. Toto leto to bude najlepšia cesta k ich otestovaniu. Na jeho konci veľa premýšľajte, zvažujte, analyzujte všetky svoje možnosti, a to nielen v pracovnej sfére. Buďte opatrní, aby ste neprišli o priazeň ľudí, na ktorých vám záleží. September by ste mali venovať oddychovaniu. Ak už chcete niečo predsa len robiť, dumajte a zapisujte svoje nápady. Realizáciu nechajte však až na pokročilú jeseň.

 

Category: ASTROLÓGIA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.