BACK TO SCHOOL

| apríl 22, 2017

Taliansky módny dom FENDI predstavuje nováčika medzi koženým tovarom: Back To School je inovatívna kabelka, ktorá dokonale spája praktickosť s odvážnou kreativitou a tiež zábavou.

Elegancia, štýl a praktickosť v jednom? Kabelková novinka od Fendi medzi menovanou trojicou nerobí kompromisy.

Back To School je moderná “messenger bag” s výrazným dizajnom: minimalistickým, ale zároveň sofistikovaným, tvoreným jednoduchými líniami. Skutočným protagonistom je tu dlhá kovová retiazka, ktorá kabelke dodáva na štýlovosti a súčasne slúži ako mechanizmus pre nečakaný prekvapivý efekt presne v štýle FENDI: jednoduchým posunutím retiazky sa totiž Back To School premení z tašky cez rameno na praktický batôžtek

Výsledkom je variabilná kabelka na celodenné nosenie, ktorá dokonale uspokojí potreby mestskej a štýlovej ženy FENDI s dynamickým životným štýlom – 24 hodín denne, 7 dní v týždni. 

Back To School existuje v klasickej veľkosti aj v malej verzii a je jednofarebná, v elegantnej palete farieb od sofistikovaných tónov ako je čierna, hnedá a svetlomodrá, až po živšie odtiene ako je žltá, kovové časti sú z ruténia alebo palladia. Existuje aj špeciálna miniverzia v čiernom variante s kožušinovými mikrobambuľkami v dúhových farbách.

Kabelka štruktúrovaného a čistého tvaru je vpredu a po stranách vybavená niekoľkými kovovými krúžkami na upevnenie vášho obľúbeného FENDI Strap You, Mini Strap You alebo príveskov, od ABClick cez svojrázne Fendi Wonders až po Fendi Fruits v nových farbách, ktoré do každodenného života vnesú zábavný prvok. 

Štýlovú novinku nájdete od mája 2017 v butikoch FENDI a tiež v oficiálnom značkovom e-shope fendi.com.

Zdroj a foto: TS

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.