Batôžkový luxus

| máj 27, 2017

Školopovinní sa v tomto čase už tešia na zaslúžený letný oddych, no na módnej scéne sa školský rok s príchodom leta, paradoxne, práve začína. Na trendové výslnie sa totiž (opäť) dostáva doplnok, ktorý si môžeme spoľahlivo asociovať so študentským obdobím. Správne, sú to ruksaky

Praktickým ruksakom podľahli aj známe módne domy a naservírovali ich štýlové verzie.

Ak patríte k zarytým milovníčkam kabeliek, je dosť pravdepodobné, že posledný ruksak ste vlastnili ešte niekedy na základnej škole. To by ste ale mali túto sezónu rýchlo zmeniť. Hoci štýlové batohy vystrkovali trendové rožky už pred pár sezónami, je to práve leto 2017, počas ktorého ich popularita udrie naplno. Dôvodom je kombinácia viacerých faktorov – od sezónneho vplyvu festivalovej módy cez ich praktickosť (ktorá sa obzvlášť zíde pri letnom cestovaní) až po širokú ponuku dizajnérskych kúskov, ktorá neprichádza do butikov v tomto čase náhodou. 

Prominentné dámy, usmievajúce sa na publikum zo žiarivých stránok časopisov, si vo veľkom obľúbili mini batôžtek s nesmrteľným monogramom LV. Budete ich nasledovať, alebo zvolíte alternatívy – napríklad minimalistickú dokonalosť od The Row, čiernu mestskú klasiku od Saint Laurent či vzorovú obsesiu Marca Jacobsa? Náš výber najštýlovejších ruksakov sezóny by nemal uniknúť vašej pozornosti.

Foto: archív e-shopov

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.