Letné nechtové osvieženie

| máj 25, 2017

Pokiaľ ide o sezónne beauty trendy, azda neexistuje viac prehliadaná skupina, ako miniatúrne nechtové inšpirácie. Explózia sviežich farieb a vzorov, ktorá sprevádza prechod do dlho očakávaných horúcich mesiacov, sa nevyhýba ani manikúre. Po dlhšom čase preto prinášame čerstvú nádielku toho, čím sa oplatí doladiť letný outfit. Nasledovnú trojicu trendy nechtových lookov odporúčajú samotní manikéri módnych prehliadok.

Nechtové trendy na leto: Toto je trojica originálnych lookov, odporúčaných tými najpovolanejšími.

Pijavá rošáda

Tento trend pochádza z ďalekého Taiwanu a momentálne je veľkým hitom po celej Ázii, neunikol však ani pozornosti západných beauty influencerov. Jeho základom je koralovo ružový lak, ktorý smerom od stredu nechtu ku krajom mení svoju intenzitu tak, že výsledok pôsobí ako červená škrvna na pijavom papieri. Pôsobí originálne, no zároveň ľahko a žensky, čo z neho robí ideálneho kandidáta na sezónne manikúrové osvieženie.

V znamení kruhu

Nail art nemusí byť zákonite komplikovaný, ani vyžadovať roky praxe v maľovaní mikroskopických vzorov. Známa manikérka a ambasádorka značky Sally Hansen, Madeline Poole, vytvorila look pre bežné použitie, inšpirovaný prehliadkovou geometriou – na mólach značiek ako Chloé či Edie Parker si detailistky zaiste všimli, že prím v nechtovej úprave modeliek hrali kruhové útvary. Stačilo vziať krvavo červený podklad a o niečo tmavšiu vrchnú vrstvu, ktorá vytvorí graficky pôsobiaci prvok v požadovanom tvare. Jednoduché a efektné.

Nech žijú prechody

Leto bez poriadnej farebnej nádielky akoby ani nebolo letom, a pre odnož manikúrových minidielok to neplatí o nič menej. Móla v New Yorku a Londýne reprezentovali ich retro prevedenia, ktoré vlastne nie sú ničím iným, než logickým nástupcom minuloročného trendu ombré nechtov. Tentokrát sa ale prechody neobmedzujú iba na duo kontrastných farieb. Horúca kombinácia, odporúčaná prehliadkovými odborníkmi na nechty, prechádza od oranžovej cez červenú, purpurovú až po tmavomodrú.

Foto: elle.com

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.