WOMAN MAGAZÍN LETO 2017: BAYWATCH

| jún 16, 2017

More, dovolenka, zmrzlina, festival, plavky, horúčava, mojito, baywatch…aké veci sa automaticky asociujú s najhorúcejším ročným obdobím vám? To je, prirodzene, len rečnícka otázka: tie najväčšie vychytávky aktuálnej letnej sezóny totiž už tradične nájdete v najnovšom vydaní Woman magazínu.

Z väzenia priamo na mólo. Príbeh Jeremyho Meeksa je ako z filmu. Ako bývalý člen kalifornského gangu bol zatknutý v roku 2014 a jeho fotografia z polície obletela svet – vďaka pohľadným črtám tváre a anjelsky modrým očiam mu okamžite prischla nálepka “najsexi zločinec sveta”. Dobre, zločinec je možno trochu silné slovo, no  fakty sú fakty a tie vravia, že Jeremy až do jari minulého roka sedel za mrežami. Momentom jeho prepustenia sa ale všetko zmenilo a dnes patrí k najžiadanejším modelom planéty. Jeho príbeh mapovala Jana Mutňanská.

Trumpov poklad. Od útlej blodnínky s peknou tvárou, trochu naivným výrazom a s bohatým otcom sa na prvý pohľad úplne neočakáva, že bude v tichosti atakovať neoficiálnu pozíciu jednej z najvplyvnejších žien planéty. Dáma, o ktorej je reč, je však výnimkou do bodky potvrdzujúcou pravidlo. Ivanka Trump.

Lekcia inšpirácie: Sofistikovaná nahota. Letné mesiace si doslova pýtajú posúvať pomer medzi odhalenou a zahalenou časťou tela. Niekedy až k svojim limitom. Streetstylové trendy na aktuálnu sezónu sa zhodujú v jednej téze – aj nahota môže pôsobiť štýlovo, premyslene a sofistikovane. Naša nová lekcia inšpirácie vás prevedie praktickým návodom, ako vyzerá jej uplatnenie v módnej praxi.

Módny editoriál: Game is on. Obdobie v strede roka, poznačené horúcim počasím a z neho vyplývajúcou voľnosťou, priam vyzýva k hrám. S farbami, strihmi, vzormi či stylingom jednotlivých kúskov. Že letné teplotné podmienky na to neposkytujú dostatok možností? Módny editoriál Alessia Megliardiho, ktorý vznikol vo výnimočnej lokácii Bocciola Lanteri Ospedaletti v Taliansku, vás presvedčí o opaku.

Mikloško #M20. V prostredí slovenskej módy a jej fanúšikov zaiste nenájdeme nikoho, komu by ho bolo treba predstavovať. Fero Mikloško, nekorunovaný kráľ slovenského glamouru, žiari na vrchole slovenskej módnej scény už 20 rokov. Jeho značka Miklosko Fashion Design vznikla v roku 1997 a pri príležitosti okrúhleho výročia nám poskytol výnimočný rozhovor (nielen) o jej minulosti, prítomnosti, ale aj budúcnosti.

Serenáda letnej krásy. Vytúžené obdobie slnka, dovoleniek, krátkych šiat a dlhých večerov k nám po roku zavítalo opäť. Čo to ale znamená v jazyku ženského skrášľovania? Praktický pohľad s ohľadom na zvyšujúce sa teploty radí veci zjednodušovať. Do popredia sa dostávajú čo najelementárnejšie účesy, pestré farebné osvieženie a čo najmenej mejkapu.

Botox a sex. Na prvý pohľad nijako navzájom nesúvisiace veci sa navzájom ovplyvňujú viac, ako si majoritná väčšina žien, aplikujúcich omladzovanie botulotoxínom myslí. Čo môže mať kozmetické ošetrenie proti vráskam s intímnym životom? Budete prekvapené – botox totiž môže zničiť sexuálny život! Jeho riziká a tiež ako sa im vyhnúť skúmala Sabína Zavarská.

Najštýlovejší muži Instagramu. Majú vycibrený vkus, skvelý zmysel pre estetiku a všímajú si aj tie najmenšie detaily. Že sú tieto vlastnosti zväčša prisudzované nežnému pohlaviu? Pätica štýlových pánov presviedča internetový svet, že dokonalé obliekanie nie je zďaleka výhradne dámskou doménou.

Madrid plný prekvapení. Hlavné mesto Španielska. Pompézny, elegantný a živý. Taký je madrid, ktorý ponúka mnoho dobrodružstiev a tipov na plnohodnotne strávený čas. Zamierte do tohto očarujúceho mesta a okúste špičkovú miestnu kuchyňu, prejdite sa po nádherných parkoch a nezabudnite ani na galérie, ktoré lákajú návštevníkov z celého sveta!

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.