THE EDITOR BAG

| október 24, 2017

Kabelkové trendy prichádzajú a odchádzajú, no existuje dizajn, ktorý môžeme bez preháňania označiť za nesmrteľný. Je rokmi overený, praktický, jednoduchý a dizajnérska značka, ktorá ho nemá vo svojej ponuke, to so svojím kabelkovým portfóliom nemôže myslieť vážne. 

Marc Jacobs predstavil novú líniu kabeliek s názvom The Editor.

Najnovšie to pochopil aj Marc Jacobs, ktorý prišiel s novým modelom kabelky, ktorý vlastne vôbec nie je nový. A čo je najdôležitejšie – jeho dizajn a praktická stránka z neho robia ideálneho kandidáta na každodenné nosenie.

Slávny newyorský návrhár predstavil tento mesiac novinku, ktorá dostala jednoduchý názov – The Editor Bag. Prečo stojí za pozornosť? Jej výnimočnosť spočíva v mantre, ktorá sa nenápadne tiahne celou tvorbou jej tvorcu – a tou je fakt, že nie je výnimočná vôbec. Jednoduchý lichobežníkový dizajn, štyri farebné prevedenia a nenápadné zlaté logo. 

Že vám to pripomína rukopis mnohými zatracovaného Michaela Korsa? Jacobs pochopil, že práve tento nadčasový, nenápadný a praktický dizajn je kľúčom k úspechu u klientely, ktorá na každodenné nosenie nepotrebuje trendové výstrelky. “Tiché sebavedomie” – to je výraz, ktorým Marc Jacobs promuje svoju kabelkovú novinku, a treba uznať, že ju vystihuje asi najviac. Rokmi preverené basic kúsky šatníka, ktoré by nemali chýbať u žiadnej ženy, už poznáme. MJ Editor dáva jasne najavo, že je najvyšší čas k nim zaradiť jeden veľmi konkrétny štýl kabelky. Presvedčte sa samé…

Foto: marcjacobs.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.