LEKCIA BEAUTY STREETSTYLU

| február 21, 2018

Keď sa povie streetstyle, množstvo zorientovaných jedincov si predstaví originálne a v nejednom prípade na prvý pohľad uletené outfitové inšpirácie, ktoré vo väčšine prípadov zachytávajú fotografi na uliciach svetových módnych metropol počas tamojších ostro sledovaných fashion weekov. Vedeli ste však, že originálne módne tipy nie sú zďaleka to jediné, čo si z takto ladených záberov môžete odniesť?

Pouličné dianie v New Yorku, Miláne či Paríži totiž neponúka len nevídané odevné kombinácie a premyslené stylingové tipy v spojení s atmosférou elitných módnych udalostí. Predstavujeme prvú sériu skrášľovacieho streetstylu. Ide v podstate o veľmi podobné zábery, aké už roky hltajú všetci fanúšikovia klasických streetstylových fotokompilácií, s jediným rozdielom: ich gro tentokrát netvorí móda, ale krása – teda líčenie, vlasy a v nejednom prípade aj manikúra.

Newyorský a londýnsky fashion week v tohtoročnej jarnej (resp. jesennej, pokiaľ sa bavíme o predstavovaných kolekciách) edícii máme už za sebou, a fotomateriálu je preto viac než dosť. Ak chcete vedieť nielen to, ako sa vaše obľúbené streetstylové hviezdy na prehliadky nielen obliekajú, ale aj líčia a aké účesy na tieto udalosti volia, neprehliadnite našu prvú fotogalériu, špeciálne venovanú beauty lekciám z ulíc. Toto je ona:

Foto: vogue.fr

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.