WOMAN MAGAZÍN LETO 2019: BEACH GIRL

| jún 27, 2019

Prešli tri mesiace a to okrem striedajúcich sa ročných období a sezónnej výmeny šatníkov znamená aj príchod nového čísla Woman magazínu do stánkov. Aj tentokrát prináša na takmer 120 stranách mix toho najsviežejšieho, najrelevantnejšieho a najinšpiratívnejšieho, čo momentálne hýbe ženským svetom. Nemalo by preto uniknúť ani vašej pozornosti – tu je pravidelná ochutnávka toho, čo v ňom nájdete.

Život po Lagerfeldovi. Keď sa v októbri minulého roka Karl Lagerfeld prešiel po móle počas tradičného defilé prehliadky jar/leto 2019, na prekvapenie všetkých prítomných nebol sám. Sprevádzala ho šéfka ateliéru Virginie Viard. Vtedy ešte nikto netušil, že maestro potichu predstavuje svetu svoju nástupkyňu. Kto je žena, ktorá prevzala kreatívne vedenie jedného z najslávnejšÍch módnych domov planéty?

Bez doplnkov ani na krok. Toto leto nehrá prím v šatníku oblečenie, ale doplnky v najrôznejšÍch podobách, štýloch I v stylingových vyhotoveniach. Či už ide o kabelky, obuv, okuliare alebo pokrývky hlavy. V našom pravidelnom prehľade streetstylových trendov priblížime, ako nosiť tie najtrendovejšie.

Sporty beach girl. Leto, pláž, slnečné lúče, chytanie bronzu. K tomu výber najnovších módne trendy od svetových návrhárov, ktorí tentokrát nechali pozoruhodne veľký priestor športovému vyžitiu. Aj o tom je pilotný editoriál tohto čísla, o ktorý sa postarala fotografka Daniela Rettore.

Plavkový update. Leto je tu a jeho módnym synonymom sú už niekoľko desaťročí plavky. Trendy v nich sa neobmieňajú ani zďaleka tak často ako pri sezónnych kúskoch. Napriek tomu ich však nemíňa pravidelná aktualizácia.

Krása rovnováhy. Sezóna dovoleniek, krátkych šiat a dlhých večerov k nám po roku zavítala opäť a nanovo diktuje pravidlá skrášľovania sa. Konkrétne v tomto znení – niekde pridať, inde ubrať. Beauty look pre tohtoročné leto sa tak stáva akousi skladačkou z čiastkových trendov, ktorá poskytuje dostatok možností na výsledok nezaťažený sezónnymi konvenciami. Správna miera rovnováhy nie je cieľ, ale cesta.

Alternatívny beauty hype. Hovorí sa, že najefektívnejšie riešenia sú často tie najjednoduchšie. Platí to aj v kozmetike, ktorú môžu doplniť čI nahradiť aj záležitosti, ktoré si väčšina z nás primárne nevybavuje so skrášľovaním. Čo tak skúsiť účinky prírodných látok, ktoré odporúčajú mnohí odborníci na krásu? Navyše, s väčšinou z nich sa môžete stretnúť vo vlastnej kuchyni.

Na hollywoodskom vrchole. Leonardo DiCaprio si prvú oscarovú nomináciu vyslúžil už ako 19-ročný mladík. Keďže pri výbere postáv je naozaj precízny, filmoví nadšenci o to netrpezlivejšie a so zvedavosťou očakávajú príchod každého ďalšieho filmu s týmto šarmantným hercom.

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.