Pandora otvára novú kapitolu

| október 1, 2019

Novú kapitolu svojho príbehu začala obľúbená značka šperkov písať 29. augusta. Chce ešte viac ženskosti, lásky a individuálnych príbehov.

Pandora koncom augusta spustila očakávanú obnovu svojej značky. Stalo sa tak počas exkluzívneho podujatia, ktoré sa konalo v centre Los Angeles. Nieslo sa v duchu osláv ľudskosti a možnosti vyjadriť i osláviť svoje lásky a podeliť sa o zážitky s nimi. V ikonickom meste, ktoré sa na pár hodín zahalilo do charakteristickej ružovej farby, zároveň značka Pandora predstavila novú kolekciu. Tá má odzrkadliť rozmanitú podstatu žien.

Podujatie, ktorého sa zúčastnilo 400 hostí z celého sveta, premenilo niektoré časti veľkomesta na strhujúci ružový svet značky Pandora – univerzum posilňovania pozície, sebavyjadrovania a inkluzivity.

Hostia, tiež oblečení v odtieňoch typickej farby značky, prichádzali na podujatie štýlovo. Na elektrických skútroch, aby si neskôr pozreli aj exkluzívne objednané nástenné maľby objasňujúce nový cieľ značky Pandora na ulici Street of Loves, medzi South Grand Avenue a South Hope Street. Výrazné umelecké dielo je výsledkom práce kolektívu umelkýň pod vedením umeleckej aktivistky a tvorkyne slávnej nástennej maľby „Božská žena“, C. Finley. V atmosfére objavovania, typickej pre značku Pandora, vyvrcholil deň v štýle, ktorý vzdával hold všetkému, za čím Pandora stojí.

S cieľom posilnenia transformácie značky Pandora sa značka spojila s celosvetovo uznávanými a inšpirujúcimi ženami pod spoločným pomenovaním Pandora Múzy. Prostredníctvom značky sa počas dlhodobej spolupráce podelia o svoje príbehy Nathalie Emmanuel, Georgia May Jagger, Halima Aden, Larsen Thompson, Margaret Zhang a Tasya van Ree, ktoré k tomu zároveň povzbudia aj ostatných.

Stephen Fairchild, kreatívny riaditeľ značky Pandora, oznámil inováciu značky na exkluzívnom obede v pulzujúcej štvrti šperkov v Los Angeles. „V spoločnosti Pandora bojujeme o posilnenie pozície žien a o vyjadrenie ich vášní prostredníctvom zberateľských, moderných kolekcií, ktoré umožňujú ľuďom zblížiť sa a oslavovať to, čo ich robí jedinečnými. Všetci máme príbeh, o ktorý sa chceme podeliť a všetky naše nové, ručne dokončené kúsky predstavujú rôzne druhy lásky,“ povedal hosťom.

Nový čerstvý prístup zhmotnila značka aj vo svojej aktuálnej jesennej kolekcii, a to príveskom Pandora O Pendant. Symbol kruhu predstavuje zjednocujúcu moc šperku a nekonečnosť osobných prejavov. Jesenná kolekcia nabáda nositeľky šperkov k zbieraniu kúskov, vyjadrujúcich ich lásku a jej rozličné podoby.

Zdroj a foto: TS

Tags:

Category: DIZAJN, HOMEPAGE

Comments are closed.