Večera u Louis Vuitton

| marec 18, 2020

Francúzsky luxusný dom otvára nový obchodný komplex, ktorého súčasťou bude po novom aj luxusná reštaurácia s kaviarňou. Ak si chcete dať večeru z luxusného menu, brandovaného legendárnym monogramom LV, vyrazte do ďalekého Japonska.

Michael Burke, CEO domu Louis Vuitton, v rozhovoroch prezradil, že prelomový nápad prístavby kaviarne s reštauráciou bol na stole už dlhší čas. Novootvorená pobočka v krajine vychádzajúceho slnka poskytla skvelú príležitosť, ako premeniť teóriu na prax. Cieľ bol jasný: poskytnúť miesto na oddych pre zákazníkov, ktorí by mohli počas nákupnej mánie vyhladnúť, alebo by jednoducho potrebovali pauzu na občerstvenie. Na záver dodal, že v budúcnosti má v pláne svoje obzory do ďalších lifestylových segmentov ďalej rozširovať – a to stavbou veľkolepého hotela.

Luxusný štvorposchodový dom situovaný v meste Osaka je od 1. februára oficiálne novým prírastkom do rodiny butikových komplexov populárnej značky. Celý koncept budovy bol navrhnutý prestížnym dizajnérom Tokujinom Yoshiora,  ktorý projekt poňal podľa vzoru luxusných štandardov značky. Prepychová budova odráža všetko to, čím sa značka za celé stáročia preslávila. Veď posúďte samé.

Okrem prvotriednych butikov s oblečením tam nájdete aj exkluzívnu reštauráciu s kaviarňou, obe umiestnené na vrchnom poschodí. Luxusný interiér, bohatosť a pestrosť jedálneho lístka, či prvotriedna obsluha sú samozrejmosťou.

Zaujímavé pomenovanie, Sugalabo V, získala reštaurácia po významnom šéfkuchárovi, Japoncovi Yosuke Suga, ktorý bude mať celý chod kuchyne pod svojou záštitou. Inšpiráciou by mu mala byť jeho vlastná reštaurácia Sugalabo, ktorá je považovaná za jednu z najvychytenejších v celom Japonsku.

Hoci sa nevie, čo presne sa bude podávať na dizajnérskych tanieroch hostí prestížnej reštaurácie, už teraz je jasné, že servírované bude výlučne delikátne menu. Maškrtiť v znamenitom podniku pod najznámejšou luxusnou vlajkou sveta sa dá od polovice februára tohto roka. Tak čo – už ho máte na travel liste?Foto: vogue.com

Tags:

Category: GOURMET, HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.