Udržateľná krása podľa Victorie Beckham

| marec 19, 2021

Dizajnérka, popová hviezda a zároveň majiteľka beauty impéria – bez ohľadu na to, akú nálepku jej priradíte, Victoria Beckham je skutočnou inšpiráciou. Povráva sa, že je žena mnohých tvárí, no pokiaľ ide o to, čo si na tú tvár natiera, má jednoznačne jasno. Victoriu môžeme bez preháňania považovať za ikonu mladistvého vzhľadu, a jedným z dôvodov je práve jej bezchybná pleť. A s odkazom na túto myšlienku vznikla aj jej značka Victoria Beckham beauty (VBB). Bola totiž špeciálne navrhnutá s ohľadom na trvalo udržateľnú krásu.

Spoločnosť VBB, ktorá bola v roku 2019 založená debutovala svoju novú kolekciu očných produktov. K typickým tieňom a rozmazaným linkám, prinudol rúž Posh, lesk na pery, a omladzujúce sérum, ktoré si získalo srdcia mnohých dám, a dodnes sa drží na popredných priečkach skincare priemyslu. Najnovším prírastkom kolekcie je však inovatívna maskara s predĺžujúcim účinkom a ochrannou funkciou pre naturálny vzhľad.

Rovnako ako mnoho kozmetických značiek, aj výrobky spoločnosti Beckham sú zložené výlučne z prírodne čístých ingrediencií. Známa návrhárka si potrpí aj na udržiavanie životného prostredia, a preto sa výrobky značky predávajú v udržateľných nádobách a tubách, ktoré stále pôsobia dekadentne a luxusne. Produkty VBV sa rovnako ľahko používajú, nosia a dajú sa ľahko aj odlíčiť, tvrdí Beckham.

“To, čo si dávame na tvár, je veľmi dôležité.”

“Keď som začínala s prípravou VBV, spravila som si výskum, aby som zistila, čo je v produktoch, ktoré používam, a čo je v produktoch, ktoré používa moja dcéra. Výsledky ma šokovali. Myslím, že to, čo dávame, naše tváre je veľmi dôležité.“

To, v čom sú výrobky zabalené, je v dnešnej dobe rovnako kľúčové ako samotný produkt. Aj to bolo dôvodom prečo sa Beckham rozhodla pre udržateľné eco-friendly balenie, ktoré je zároveň chic & classy.

Foto: instagram.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.