TOP 3 najkrajšie róby tohtoročných Oscarov

| apríl 27, 2021

Najočakávanejšia hollywoodska noc konečne dorazila v plnej paráde. Po nekonečnom odkladaní z dôvodu pandemických opatrení sa 93. ročník rozdávania Oscarov napokon odohral 26. apríla, aj keď v trochu netradičnom prevedení. Aj keď s minimálnym počtom hostí, čarovná noc sa nezaobišla bez prominentných tvárí a najmä dychberúcich outfitov. Vybrali sme najlepšiu trojku, ktorá na červenom koberci zažiarila najviac a rozhodne stojí za pozornosť.

Zendaya

Mladá aktivistka, herečka a speváčka je povestná svojimi prekvapivými voľbami , aspoň pokiaľ ide o červený koberec. Zakaždým, keď sa na ňom objaví totiž zanecháva nielen neskutočný dojem a charizmu, ale aj dokorán otvorené oči a ústa, so sánkami až po kolená. A inak tomu nie je ani v tomto prípade. V žiarivo žltých vykrajovaných Haute Couture šatách od značky Valentino rozhodne zamiešala karty, a opäť raz ponúkla look, o ktorom sa bude v médiách hovoriť ešte pekne dlho. Mohutný náhrdelník a šperky Bulgary dokonale zdobili jej holé ramená a dekolt, a jej rozpustené dlhé vlasy celému looku dodali letnú, plážovú atmosféru. Rovnako ako Zendaya, aj my sa už na leto veľmi tešíme, a so svojim slnečným lookom si na našom zozname vyslúžila prvé miesto.

Regina King

Známa herečka vsadila na istotu, a na červenom koberci sa objavila v belavo modrých custom šatách z dielne Louis Vuitton, ktoré doplnila jemnými doplnkami luxusnej značky Forevermark. Spolu s jemným líčením a chic zarovnaným strihom po plecia sa jej jednoznačne podarilo zažiariť, a na našom liste získala zaslúžené druhé miesto.

Halle Berry

Americká herečka a bývalá modelka Halle Berry sa vydala cestou klasickej Pretty in Pink. Vo vzdušných Dolce& Gabanna šatách fuschiovej farby vyžarovala mladistvou krásou a pôvabom. V kombinácii s elegantným účesom v podobe krátkeho mikáda budila dojem skôr mladého dievčatka ako zrelej ženy, ktorou v skutočnosti je. Nuž čo dodať, Hollywood je svojimi fámami o veku, obzvlášť žien, povestný a najlepší spôsob ako ho zakryť, či oklamať je práve nádhernými šatami. A my sme za všetkymi desiatimi. Chic rúžový look si u nás získal pekné tretie miesto.

Či už s našim výberom top troch najkrajších rób z červeného koberca súhlasíte alebo nie, vybrali sme pre vás niekoľko ďalších outfitov, ktoré rozhodne stoja za pozretie, a za zmienku. Nájdete ich v našej fotogalérii.

Foto: harpersbazaar.com

 

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.