Luxusná manikúra podľa Hermès

| september 18, 2021

Spolu s hodvábom, exkluzívnou kabelkou Birkin je dizajnérsky dom Hermès známy aj svojou výnimočnou smaltovo-oranžovou farbou. Je teda logické, že po minuloročnom kultovom uvedení beauty kolekcie rúžu a lícenky v “Hermès” poznávacej farbe nasleduje lak na nechty.

Luxusný dom svojim lakom dáva rovnakú pozornosť do detailu ako aj všetkémým ostatným kúskom, ktoré vytvára: Každý jeden z 24 odtieňov obsahuje ultrajemné, biologicky dodávané pigmenty. A to najlepšie? Na vytvorenie perfektnej manikúry s bohatým pigmentom potrebujete naniesť len jednu vrstvu. Kolekcia tiež obsahuje podkladovú bázu a vrchný lak na nechty, doplnky k starostlivosti o ruky a nástroje, ako sú kefy na nechty.

Avšak najpopulárnejší odtieň je rozhodne „Orange Boîte“ – ikonický oranžový odtieň Hermès, ktorý symbolizuje jazdecké korene a dedičstvo značky. Hneď za ním na druhom mieste v rebríčku popularity sa umiestnil výrazný červený „Rouge Casaque“ a na treťom sýto ružový „Rose Magenta“odtieň.

Agnès de Villers, generálna riaditeľka spoločnosti Hermès Beauty// and Fragrances dodáva, že: “Pre Hermès sú ruky ako tvár, pretože všetko je vyrobené ručne.” Farebnú škálu zostavil kolektív vrátane vlastných koloristov kože a hodvábu; Pierre Hardy, ktorý pomáhal pri navrhovaní balíkov; a dlhoročný umelecký vedúci Hermès Pierre-Alexis Dumas. Luxusné laky na nechty zo špeciálnej kolekcie budú v najbližších dňoch dostupné na oficiálnych stránkach Hermès a v kamenných predajniach za cenu 45 dolárov.

Foto: elle.com

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.