Streetstyle z ulíc kolísky módy

| október 8, 2021

Miláno – svetoznáma metropola nazývaná aj mestom módy, zažila v posledných týždňoch poriadny vzruch.  Každý rok sa tu totiž tradične zhromažďujú desiatky tisícok ľudí, a to z jediného dôvodu – Fashion Week.

Celebrity, influenceri, či obyčajní smrteľníci prišli zo všetkých kútov sveta, len aby si uctili nové pravidlá v nekonečnej biblii trendov, ktoré budú v nasledujúcom období vládnuť módnemu priemyslu. Prezrite si kolekciu pouličných štýlov, ktoré sa počas týždňov módy podarili zachytiť v uliciach talianskej metropoly.

 

Tohtoročná milánska ulica je stelesnením jesennej módy so štýlovým monochromatickým vzhľadom, teplými jesennými farbami, jednoduchými strihmi a výnimočnými textúrami. V hlavnej úlohe stáli hrejivé materiály, svetre, kardigány, roláky, ktoré boli kombinované s dôrazom na textúru a detaily. Neexistuje žiaden čarovný vzorec, či formulka. Cieľom je len cítiť sa pohodlne, dobre a v neposlednom rade výnimočne.

Milánski pouliční okoloidúci naplno využili príležitosť a vyšli po mesiacoch strávených v pyžamových nohaviciach a vyťahaných tričkách do skutočných šiat, ktoré stoja za obdiv: Vysokou koncentráciu outfitov zastúpili najmä predĺžené kožené bundy s rozšírenými nohavicami, oversized košeľami v kombinácii s robustnými teniskami a klasickými zimnými čižmami; a niekoľko farebných kúskov, ktoré nám po dlhej dobe pripomenuli, aké radostné môže byť obliekanie.

Foto: elle.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.