Strapačky na jarný spôsob

| apríl 27, 2015 | 0 Comments

Nie, teraz nejde o úryvok z knihy Recepty starej matere. Tieto strapce môžete smelo vytiahnuť do ulíc ako nápaditú súčasť sezónneho outfitu. Majú veľmi luxusnú podobu a ešte viac v ich prospech vyznieva fakt, že nič zo svojho pôvabu nestratia ani v nasledujúcich letných mesiacoch.

Smerovanie trendov v posledných sezónach praje odkazom na voľnomyšlienkársky boho štýl, a preto neprekvapí, že strapce sú logickým pokračovateľom tohto vývoja. Sezóna jar/leto 2015 má, ako každá iná, svoje špecifikum: v tomto prípade ho vídame hlavne na doplnkoch, menovite kabelkách a topánkach – či už sandálovitých gladiátorkách alebo opätkovej klasike. A hoci je to trend sám o sebe, nájdeme ho akoby „nainštalovaný“ na kúskoch, ktoré samé o sebe predstavujú niektorý z aktuálnych hitov. Stratená? Galéria nižšie vás z chaosu hneď vyvedie: v obchodoch nájdeme minimalistickú čierno-bielu kombináciu, drsný rockerský imidž (cvoky napriek opakovaným predpovediam vševediacich stylistov ešte nepovedali posledné slovo), pop-artové umenie, prírodná paleta či  westernový výlet v čase a priestore.

Pozreli sme sa, čo na tému strapce ponúkajú známe značky a návrhári, Fendi a Loubuotinom počínajúc a Marni či Diane von Furstenberg končiac. A keďže máme 21. Storočie a časovo náročné nákupy „vonku“ sú každou sezónou viac out, neprekvapí, že všetky kúsky nájdete aj v online butikoch ako Mytheresa, Nordstorm, Barneys či Net-a-Porter. Všetko sú to miesta vo virtuálnom éteri, ktoré sú každej náročnej fashionistke dobre známe…

 

Foto: archív e-shopov

 

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.