Štýlový spánok

| marec 17, 2017

Hoci posun hodiniek o hodinu dopredu v rámci zimno-jarnej zmeny času (tá je, mimochodom, jeden z pevných a neklamných znakov začínajúcej jari) nás čaká až koncom budúceho týždňa, pripraviť sa na to je vhodné už teraz. Tento zaužívaný globálne dohodnutý rituál nie je dvakrát obľúbený: kvôli nemu budú dni až do konca októbra o hodinu kratšie, a najvýraznejšie sa to prejaví – ako inak – na spánku. 

Štýlové masky na spanie sú netradičnou , no zaujímavou vychytávkou.

Ak patríte k dôsledným spáčom a povinné šetrenie denným svetlom práve neobľubujete, existuje viacero spôsobov, ako zlepšiť kvalitu drahocenného spánku aj napriek tomu, že bude o hodinu kratší – či už využijete špeciálne regeneračné parfumy do vlasov, osvedčený levanduľový sprej na vankúš alebo si k posteli položíte fľašu s melatonínovým roztokom. Je tu však ešte jedna značne podceňovaná spánková vychytávka, ktorá je nielen praktická, ale môže sa vám trafiť aj do módneho vkusu. 

Masky na spanie nie sú módny doplnok, ktorým by ste sa chválili pred kamarátkami. Ich praktická funkcia “zhasnutia” okolitého sveta ich predurčuje na využitie nielen vtedy, keď vám denné svetlo bráni zaspať, ale mimoriadne obľúbené sú aj pri cestovaní – napríklad pri dlhých letoch. Základom je čo najjemnejší materiál (najčastejšie sa využíva hodváb alebo kašmír) pre pohodlný kontakt s pleťovou pokožkou, avšak je nutné mať luxusný kúsok s podpisom slávnej značky či dizajnéra? Samozrejme, že nie, ak by ste sa však náhodou z rozmaru rozhodli si jeden taký zadovážiť, prinášame aktuálne tipy, ktoré potešia srdce i oko nejednej módnej fanúšičky…

Foto: Instagram, archív e-shopov 

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.