2 ženy, 1 šaty

| máj 24, 2017

Už ste niekedy videli, ako módny stylista príde o prácu (takmer) v priamom prenose? Nuž, vyzerá to (pravdepodobne) nejako takto…

Módny trapas na červenom oberci v Cannes: Modelka a herečka dorazili na premiéru v rovnakých šatách.

Je len málo horších vecí, ktoré sa môžu fashionistke stať, než to, že sa niekde objaví osoba, ktorá bude mať na sebe to isté, čo ona. A o tom, že takéto veci sa nestávajú len bežným smrteľníčkam, ale aj hviezdam svetového formátu, presvedčil každého práve prebiehajúci filmový festival v Cannes.

Na francúzskej riviére sa to každý rok v tomto čase len tak hemží svetovými celebritami, a tento ročník – navyše jubilejný sedemdesiaty – nie je žiadnou výnimkou. Večer čo večer sa na červenom koberci strieda výkvet hereckej i modelingovej branže, ktorý na festivalových premiérach ukazuje to najelegantnejšie, čo sa dá v súčasnosti na módnej scéne zohnať. 

Thylane Blondeau.

S dobrým pocitom zo seba samej zaiste vystúpila z limuzíny aj francúzska modelka Thylane Blondeau. Len 16 – ročná kráska sa preslávila pred niekoľkými rokmi, keď sa ešte ako dieťa objavila na kontroverzných záberoch, nastylovaná a nalíčená ako dospelá žena. Ani dnes nemá kráska núdzu o kontrakty, navyše poškuľuje po hereckej kariére, jej účasť na festivale preto nebola prekvapením.

Na sebe mala krémovo hnedé vzorované šaty z aktuálnej, jarnej kolekcie módneho domu Christian Dior, ktorých autorkou je jeho nová kreatívna riaditeľka Maria Grazia Chiuri. Všetko by bolo v poriadku, keby o pár minút neskôr po červenom koberci neprešla ruská herečka Svetlana Ustinova, v presne takých istých – nie podobných, ale skutočne identických – šatách.

Svetlana Ustinova.

V tom momente bolo jasné, že trapas sa odvrátiť nedá a niekto z nepredvídavých stylistov pravdepodobne príde o prácu. Ku cti ale obom dámam slúži fakt, že obe vyzerali v elegantnom modeli naozaj výborne a šik. Nanešťastie pre publikum (a našťastie pre obe dotknuté zúčastnené) sa fotografom nepodarilo zachytiť moment, ako na seba vtipne ukazujú prstom. Nečakané situácie sa nevyhýbajú ani hviezdam…

Foto: Instagram

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.