Nahota je nové boho

| máj 11, 2017

Sú tomu len necelé dva týždne, čo sa v slnečnej Kalifornii konal aktuálny ročník populárneho hudobného festivalu Coachella. Ten netreba zaiste predstavovať nikomu, komu nie sú tieto zábavné letné podujatia úplne cudzie: koná sa od roku 1999 a je známy predovšetkým tým, že ide o jeden z prvých významných festivalov v roku. Aprílový dátum mu zabezpečuje poriadny predstih pred konkurenciou, čo z neho robí tak trochu podujatie, ktoré určuje módne trendy svojho druhu.

Známe tváre sa tento rok zhodli na dôležitom festivalovom trende.

Nebudeme si klamať – festivalová móda je totiž kapitola sama o sebe a konvenčný vývoj v odevnom priemysle má na ňu len minimálny dosah. V prípade Coachelly je však jej trendsetterský charakter podčiarknutý ešte jedným prvkom: masívnou účasťou svetovo populárnych celebrít.

Tie sa zúčastňujú festivalu nielen ako účinkujúci umelci (čo je bežné), ale tiež ako bežní, zabávajúci sa hostia. Na tom tohtoročnom tak mohli návštevníci bez problémov stretnúť mená ako Selena Gomez, Rihanna, Lady Gaga či Kendall Jenner. A ako to už býva, prominenti neostali nič dlžní ani svojej povesti diktátorov módnych hitov.

Uvoľnený, typický boho štýl, ktorým sú letné festivaly povestné, ale tento rok doplnila nová vlna outfitov – ich spoločným menovateľom je heslo “byť viac odhalená, ako zahalená”. Pozrite si výber najinšpiratívnejších celebritných lookov zo slávneho festivalu, ktoré naznačujú zásadnú zmenu vývoja v obliekaní na takéto príležitosti. A nebudeme ďaleko od pravdy, ak prehlásime, že podľa celebrít je nahota nové boho…

Foto: Instagram

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.