Prada Cinéma

| máj 26, 2017

Exkluzívny digitálny film venovaný kolekcii okuliarov Prada Cinéma jar/leto 2017 je predovšetkým hravou poctou filmu ako prostriedku úniku z reality a oslavou filmových fantázií.

Trojminútová snímka od Prady ukazuje (nielen) luxus, zhmotnený v slnečných okuliaroch.

V novom krátkom filme Prada Cinéma je zachytený zdanlivo jednoduchý príbeh dňa stráveného v kine: na prvý pohľad obyčajný únik z každodennosti však zvráti nečakaná zápletka. Film je pokusom zachytiť radosti spojené s návštevou kina so štipkou filmových metafor a rozmarných momentov laškovného surrealizmu. Hlavnú postavu stvárnila modelka Giedre Dukauskaite.

Nebola však jediná: okrem nej však v hlavných úlohách hviezdili kúsky z novej kolekcie okuliarov Prada Cinéma. Tá vyniká štýlovou kombináciou sofistikovanej elegancie a moderných detailov. Pri jej vzniku sa autori inšpirovali 60. rokmi, pričom ponúkli modernú interpretáciu klasického okrúhleho tvaru. Nadmerne veľké obruby z acetátu sú ohraničené hrubými líniami, zvýraznenými predným horným profilom z lesklého kovu. Ikonické ploché kovové stránice – kľúčový motív kolekcie Prada Cinéma – kreatívne dopĺňajú zladené acetátové koncovky.

Okuliare z novej kolekcie Prada Cinéma.

Paleta zahŕňa širokú škálu farebných kombinácií od klasickej čiernej a rôznych odtieňov korytnačiny – Classic, Medium, Orchid, Talc – až po nové a svieže trendy Crystal Nude, Crystal Aqua a Crystal Blue.

Kolekciu, ktorá tým správnym dojmom osvieži štýlový letný outfit, nájdete na prada.com, v butikoch Prada a u vybraných maloobchodných predajcov po celom svete.

Zdroj, foto a video: Prada

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.