V šľapajách Kate

| máj 10, 2017

Kate Moss je pojem, ktorý netreba v modelingovom svete (ale ani mimo neho) zaiste nikomu predstavovať. Na špičke branže s ženskou krásou sa pohybuje vyše dve dekády, každý rok sa umiestňuje v top 10 najlepšie zarábajúcich modeliek planéty a jej ikonický vzhľad spolu s povesťou tvrdej rebelky (stačí si spomenúť na niekoľko jej známych škandálov) jej zabezpečil status žijúcej legendy modelingu. 

Kate Moss.

Len nedávno sa 43 – ročná veteránka pustila do novej formy biznisu, keď založila talentovo-modelingovú agentúru, nesúcu jej vlastné meno. Pred pár dňami ale vzbudila pozornosť opäť. Alebo, lepšie povedané, nie priamo ona, ale jej mladšia, no mimoriadne verná kópia…

Zoznámte sa s Lilou Grace Moss Hack, 14-ročnou dcérou svetoznámej modelky, ktorej otcom je spoluzakladateľ vydavateľstva Dazed Media, Jefferson Hack. Mladučká kráska, ktorá nemá ešte ani občiansky preukaz, najnovšie chce ísť v profesijných šľapajách svojej slávnej mamy. Niežeby to bolo niečo výnimočné – koniec koncov, modeling je medzi deťmi celebrít mimoriadne obľúbeným kariérnym odrazovým mostíkom – no Kate dlhé roky dcéru pred pozornosťou médií i samotnej branže, v ktorej sa pohybuje, pomerne citlivo skrývala. 

Náznaky obratu sa objavili počas minulého roka, keď Lila pózovala spoločne s matkou na titulke júnového vydania talianskeho Vogue. Vtedy 13-ročná debutantka ale všetky špekulácie o svojom vstupe do biznisu poprela vyhlásením, že o jej budúcnosti je síce ešte skoro hovoriť, no v žiadnom prípade nebude modelkou. 

Odvtedy však zjavne zmenila názor. Okrem toho, že nedávno podpísala zmluvu s agentúrou svojej mamy, všetko nasvedčuje tomu, že Lila nebude mať so svojou prípadnou kariérou v modelingu žiadny problém. Krásu totiž podedila po slávnej mame a pred pár dňami uzrela svetlo sveta fotografia kampane londýnskeho vlasového salónu Braid Bar, ktorý sídli v dizajnérskom obchodnom dome Selfridges. Modelingové ratolesti slávnych šoubiznisových osobností tak dostávajú silnú konkurenciu.

Lila Grace Moss vo svojej debutovej kampani.

 

Foto: Instagram, wallpapersdsc.net

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.