WOMAN MAGAZÍN JESEŇ 2017: OSLAVA INDIVIDUALITY

| október 13, 2017

Prešli tri mesiace, horúce leto opäť strieda farebná jeseň a naše pravidelné čitateľky vedia, čo to znamená: do stánkov v týchto dňoch prichádza nové číslo Woman magazínu, ktoré vám na bezmála 150 stranách prináša bohatú porciu najnovších módnych trendov, beauty vychytávok, no najmä tém, ktoré aktuálne hýbu svetom modernej ženy. Tradične prinášame výber z množstva zaujímavých článkov a pravidelných rubrík, ktoré v ňom nájdete. Tu sú:

Milionárky z Instagramu. Časy, keď majetní ľudia svoje bohatstvo radšej pred zrakmi verejnosti skrývali, sú preč. Dnes ten, kto sa luxusným životom nechváli na sociálnych sieťach, akoby ani neexistoval – a nastupujúca generácia multimilionárskych dcéreniek to veľmi dobre vie. Spoznajte novú generáciu žien, ktorá vládne bohatým na Instagrame. 

Lekcia inšpirácie: Netradičná jeseň. Predposledné ročné obdobie patrí z hľadiska kreativity v šatníku k najplodnejším. Už dávno neplatí, že s jeseňou sa spájajú nudné zemité odtiene, hrejivé materiály či strihová neutralita. Inšpirujte sa trendovými spôsobmi, ako poňať jesenný šatník netradičnejšie.

Hollywood v Karlových Varoch. V susednom Česku sa už niekoľko desaťročí koná podujatie, ktoré láka najväčšie herecké hviezdy ovenčené hollywoodskou slávou. A spolu s nimi ďalšie tisícky filmových nadšencov, ktorí chcú zažiť nefalšovanú atmosféru filmového festivalu svetovej úrovne. Na ten tohtoročný v Karlových Varoch u našich severozápadných susedov sme sa boli pozrieť a vybrali sme to najlepšie, čo priniesol.

SHAPE UP SPORT STYLE. Športový štýl v súčasnom dizajnovom jazyku – to už dávno nie sú len tepláky, ľadvinky či crop topy do telocvične. Jeho modernej podobe nie sú cudzie ani pojmy ako luxus, provokácia či spojenie zdanlivo nespojiteľného. V pilotnom módnom editoriáli jesenného čísla vás o tom presvedčí vychytený fotograf Karel Losenický. 

Prehliadnuť by ste však nemali ani zvyšok bohatej porcie fotografických módnych strán, ktoré navodia tú správnu sezónnu atmosféru a vnesú množstvo novej inšpirácie do vášho stylingového lexikónu.

Oslava individuality. Jesenná sezóna opäť roztáča pomyselný kolotoč trendov odznova a netýka sa to len tých v šatníku. Dokonale im sekundujú aj tie vlasové či mejkapové. Ich najnovšia nádielka, ktorá sa narodila na dizajnérskych mólach, kladie dôraz predovšetkým na unikátnosť, originálny dojem a vyjadrenie individuality. Zosumarizovali sme pre vás nádielku najinšpiratívnejších trendových beauty vychytávok.

Od byliniek ku kozmetike. Tie najväčšie dary máme často bližšie, ako si uvedomujeme – stačí si ich všímať a využívať v náš prospech. Svoje o tom vie aj Lucia Klebercová, zakladateľka úspešnej, čisto prírodnej kozmetickej značky Dulcia Natural. Prečítajte si, čo prezradila v informačne bohatom rozhovore.

Zázračný čaj. Na to, ktoré potraviny či ingrediencie možno konzumovať a akým spôsobom ich pripraviť, prichádzali ľudia postupne a neraz sa stalo, že objavili nové chute čírou náhodou. Podobne to bolo aj v prípade čaju, s objavením ktorého sa spája čarovná príhoda. Čo ste o ňom netušili?

Chudnutie podľa DNA. Ako bude vyzerať chudnutie budúcnosti? Zabudnite na konvenčné univerzálne diétne programy. Prím už o pár rokov môže hrať zhadzovanie kilogramov, ktoré na základe genetických výsledkov ušijú presne na mieru vašim potrebám.

Cyprus na dlani. Cyprus by sa svojou veľkosťou zmestil na mapu Slovenska aj päťkrát, jeho veľkosť však netreba hľadať v rozlohe, ale v rozmanitosti. Od potuliekpo poslednom rozdelenom meste na svete v Nikózii, cez nekonečné promenády prístavného Limassolu, majestátne štíty pohoria Troodos, vôňu ružami zaplaveného Agrosu, až po hľadanie zvyškov morskej peny, z ktorých sa pri Pafose zrodila bohyňa Afrodita. K tomu malebné dedinky, priezračné more a grécko-turecké prísady v kuchyni robia z južnej časti tohto neveľkého ostrova ideálne miesto na relax aj na dobrodružné výlety.

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.