Krása prírodných šperkov

| november 16, 2017

Krásna, originálna a prírodná. Nová kolekcia šperkov slovenskej značky Monde D´Alexandra sa nesie v jemných, pastelových farbách v odtieni krémovej, champagne a vanilky. Šperky sú doplnené o krásne, ručne robené časti z dreva, zdobené kryštálmi vo farbách nočnej oblohy a perlami.

Unikátny dizajn, inšpirovaný prírodou, dotvárajú jednoduché kovové komponenty. V novej kolekcii nájdete unikátne náušnice, náramky z mesačného kameňa, ručne robené kovové náhrdelníky s drevom a mnohé ďalšie exkluzívne kúsky, do ktorých sa zamilujete (nielen) na prvý pohľad. Dominantou novej kolekcie sú drevené šperky, kombinované s perlami, kameňmi a kontrastnými kryštálmi, ktorých lesk v kombinácii s drevom vytvára originálne spojenie.

Novinkou je exkluzívna spolupráca značky Monde D´Alexandra so slovenskými a českými výrobcami šperkov a ich komponentov, ako Preciosa, Štebotavo a ďalšie. Vďaka tejto spolupráci vznikli nádherné šujtášové náušnice s kryštálmi, inšpirované folklórom. Náušnice sú ručne robené technikou šujtáš. Doplnené sú výraznými kryštálmi a kameňmi z pieskovca. Dostupné v tmavo-modrej alebo vanilkovej verzii, exkluzívne v Monde D´Alexandra. 

Monde D´Alexandra je slovenská exkluzívna značka šperkov a bižutérie, určených na denné aj večerné nosenie, či výnimočné príležitosti. Základnou črtou šperkov je ich krásny dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

Značka pracuje s prírodnými materiálmi, ako sú riečne perly, kameň, kryštál, mušle a ďalšie. Veľký dôraz kladie na kvalitu výroby. Šperky  Monde D´Alexandra sú vyrábané podľa originálnych návrhov, v kombinácii s ručnou výrobou. V stálej ponuke nájdete krásne kúsky fashion či vintage náhrdelníkov, náramkov, prsteňov, náušníc a brošní, ktoré sú každoročne rozšírené o exkluzívne limitované kolekcie. Značka niekoľkokrát ročne pripravuje vlastné kolekcie šperkov, ktoré sú inšpirované krásou a výnimočnosťou ženy, prírodou, ročnými obdobiami, ale aj aktuálnymi módnymi trendmi.

Zdroj a foto: TS

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.