Uši v teple (a bez predsudkov)

| december 27, 2017

Hoci tohtoročná zima podľa predpovedí zďaleka nebude patriť k najchladnejším, na sezónne doplnky do chladného počasia sa nevyplatí zanevrieť. Obzvlášť to platí túto sezónu, ktorá na dizajnérskych mólach naservírovala doslova eklektickú plejádu strihov, vzorov, štýlov či farebných kombinácií.

Dnešný trendový prehľad venujeme doplnku, ktorý je v ženskom šatníku tak trochu prehliadaný – aj keď neprávom. Reč totiž bude o čiapkach. Množstvo žien ich nenosí, pričom najčastejšia výhovorka sa týka predstavy, že kus látky na hlave zatieni vlasovú korunku krásy. To však nemusí byť vôbec pravda: štýlové kúsky z dizajnérskych mól totiž presviedčajú, že čiapky a klobúky zákonite nemusia nositeľke po imidžovej stránke uberať pomyselné body, práve naopak.

A je tu ešte jeden dôvod, prečo by ste ich nosenie túto zimu mali zvážiť: z rozmanitého značkového portfólia si totiž vyberie naozaj každá. A zďaleka nejde len o rokmi preverenú klasiku, urodilo sa aj niekoľko veľmi vydarených experimentov – kuklovitými zimnými čiapkami počnúc a roztomilými dvojito-bambuľkovitými kreáciami končiac. Pre lepšiu predstavu neprehliadnite našu galériu tých najštýlovejších modelov, ktoré nasadia korunku vášmu zimnému outfitu. Lepšiu príležitosť zahodiť (mnohokrát neoprávnené) predsudky k týmto sezónnym doplnkom totiž tak skoro nedostanete…

Foto: vogue.it

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.