Zmyselne a jemne: Wellness v kúpeľoch

| december 3, 2017

Či počas teplých jesenných dní, alebo keď vonku padajú veľké snehové vločky – rozmanitosť kúpeľov rakúskeho Burgenlandu ponúka pre každého ten správny balíček pre dobrý pocit. Vyskúšajte 6 wellness tipov, ktoré vás obohatia o tie najzmyselnejšie relaxačné zážitky. 

AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf

Zažite perfektnú kombináciu luxusu, citeľného wellness-pôžitku a kulinárskych zážitkov v rezorte AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf. Kúpele AVITA boli tento rok opätovne vyhlásené za wellness kúpele roka.

Reštaurácia a kúpeľný rezort AVITA Resort Bad Tatzmannsdorf.

Termálne kúpele Allegria Stegersbach

Zábava z kúpania za každého počasia pre všetky generácie – to sľubujú rodinné kúpele Allegria Familientherme Stegersbach. 14 rozličných bazénov sa tu napúšťa z teplých termálnych prameňov z hĺbky 3.000 metrov.

Kúpele Allegria Familientherme Stegersbach.

Liečivé kúpele Bad Sauerbrunn

Liečivé sily. Rozvinuté v jedinečných termálnych kúpeľoch. Ponoríte sa. Ste vo svojom živle. Uvoľníte sa. Užívate si. Všetko necháte za sebou. V zdravotnom centre Bad Sauerbrunn máte k dispozícii bohatú ponuku liečivých procedúr.

Termálne kúpele Loipersdorf

Kúpele Lebenstherme Loipersdorf sa vyznačujú priestrannosťou a individualitou. Tu sa od všetkého oslobodíte, zažijete príjemné veci a posilníte sa – na ploche 8.500 m² so zábavným parkom, piatimi skvelými šmykľavkami, vnútorným vodným parkom z dreva, plážou pre bábätká, termálnou spa oázou a slnečnou saunou (1.300 m²).

Kúpele Sonnentherme Lutzmannsburg

Rodinný raj pre bábätká, deti a rodičov! Tam, kde najmenší sú najdôležitejší. Ponorte sa spolu s maskotom Sunny Bunny do šiestich zážitkových svetov kúpeľov Sonnentherme Lutzmannsburg. Pretože v popredných európskych kúpeľoch pre bábätká a malé deti si zábava a oddych neprotirečia.  

St. Martins Therme & Lodge

Na jednom z najkrajších miest Rakúska, priamo pri národnom parku Neusiedler See – Seewinkel, sa nachádzajú kúpele St. Martins Therme & Lodge. Ideálny východiskový bod na fascinujúce objavné zážitky v prírode 365 dní v roku a čistý oddych.

Viac informácii o spomínaných kúpeľných destináciách nájdete tu.

Foto: © Avita resort – Medita-restaurant/ Maxum (AT)/ Burgenland Tourismus – Peter Burgstalle/ Whirpool – Teichsauna/ Sonnentherme – Lutzmannsburg

Tags:

Category: CESTY, HOMEPAGE

Comments are closed.