Raj v posteli (nielen) pre neho

| február 25, 2019

Položili ste si už otázku, v akom stave sa aktuálne nachádza váš sexuálny život? Možno by nebolo na škodu dopriať svojmu partnerovi aj trocha iný darček, a to práve formou netradičnej posteľnej gymnastiky. Čo tak si pozrieť výber našich sexuálnych polôh, ktoré muži zbožňujú a nechať sa inšpirovať?

Zo zadu

Nie, nemusí to vždy znamenať, že je to bez lásky. Klasický styk zozadu môže priniesť nevídané vzrušenie, a to ako vašej polovičke, tak aj vám. Stačí jediné – chuť experimentovať a nepodľahnúť stereotypu.

Spojené nohy

Ako iste tušíte, klasickú polohu, keď je partner za vami okoreníte tým, že nohy nedáte od seba, ale posnažíte sa ich čo najviac spojiť. Jeho prirodzenie to trocha viac zovrie, čo v ňom vyvolá ešte väčší pocit vzrušenia.

Motýlik

Opäť budete trochu pasívna. Vašou úlohou je len pohodlne sa uložiť na okraj postele. Ostatné je už na partnerovi. V jednoduchosti je krása a v tomto prípade hlavne dobrý pocit.

Stolička

Troška nemotorný názov, ale poďme k vysvetleniu. Skutočne k tomu budete potrebovať stoličku. Na ňu posadíte svojho partnera, s ktorým absolvujete predohru. Keď bude pripravený, je len na vás, akú taktiku zvolíte. Muži sa však radi nechajú prekvapiť.

Na psíka

Absolútna dominancia muža, ktorú zbožňuje množstvo žien. Teda aspoň väčšina z nich. Partner určuje tempo a viac menej si robí, čo mu príde na um. Vám ostáva len jedno – užiť si to (prinajmenšom) rovnako…

Foto: marieclaire.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VZŤAHY & SEX

Comments are closed.