Zvuk s monogramom

| február 11, 2019

V módnom dome Louis Vuitton pripravili pre priaznivcov praktickej elektroniky veľké prekvapenie. Francúzska značka sa rozhodla pustiť sa do nositeľných doplnkov a po vlastných inteligentných hodinkách predstavila veľmi nečakanú vychytávku. Najnovším výkrikom jedného z najznámejších módnych domov na svete v tomto smere sú štýlové slúchadlá.

Louis Vuitton Horizon Earphones.

Ide o malé praktické bezdrôtové slúchadlá s názvom Horizon Earphones, ktoré by mali byť zárukou kvalitného zvuku, keďže celosvetovo známej módnej značke pri ich vývoji pomáhala spoločnosť Master & Dynamic, ktorá má s audio segmentom bohaté skúsenosti.

K dispozícii budú štyroch farebných prevedeniach, medzi ktorými nájdete červenú, elegantnú čiernu, klasickú bielu a jednou z možností bude aj žlto-modré prevedenie. Nechýba na nich znak LV, štylizovaný ako klasický monogram, vďaka čomu si ich rozhodne nepomýlite so žiadnym iným modelom.

Po technickej stránke budú disponovať ovládaním na dotyk. Na jedno nabitie by mali vydržať asi 3,5 hodiny a obal – ako to v prípade týchto nositeľnej elektroniky býva – poslúži aj ako ich nabíjačka. Prostredníctvom Bluetooth ich prepojíte so smartfónom a tento nový prírastok v rodine Louis Vuitton bude, ako inak, kompatibilný aj s hodinkami Louis Vuitton Tambour Horizon. Samozrejme, konektivita je zaručená ako na iPhone, tak aj smartfóny s Androidom.

A cena? Tá zodpovedá monogramu LV, prítomnému nielen na obale, ale aj na samotných slúchadlách: činí totiž bezmála 1000 dolárov, čo je približne 875 eur. Výrobca sa však nijako netají tým, že novinku plánuje pozicionovať ako luxusnú alternatívu k mimoriadne populárnym a citeľne lacnejším Apple AirPods.

Luxusné prevedenie novinky je samozrejmosťou.

Foto: louisvuitton.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.