Keanu Reeves hviezdou kampane Saint Laurent

| máj 7, 2019

Známa značka si vybrala ešte známejšieho herca – tento scenár sa deje pomerne často a po osvedčenom recepte teraz siahol ďalší módny dom. Pre svoju jesennú pánsku kampaň si v Saint Laurent vybrali veľmi charizmatickú tvár, ktorú poznajú azda všetci fanúšikovia strieborného plátna. Na túto úlohu sa totiž podujal hviezdny Keanu Reeves, ktorý čoskoro už po tretí krát vtrhne do kín ako John Wick.

Keanu Reeves už niekoľko rokov žiari ako John Wick v rovnomennom filmovom trháku.

Módny dom pod kreatívnym vedením Athonyho Vaccarella najskôr pustil do éteru na sociálnych sieťach fotku tohto známeho herca, čím ihneď spôsobil rozruch. Ľudia jeho tvár poznajú najmä z filmov ako trilógia Matrix, Nebezpečná rýchlosť alebo Bod zlomu. Keanu skutočne patrí k najžiadanejším hercom na Hollywoodu. Aj preto si ho kreatívny riaditeľ tejto značky Anthony Vaccarello vybral ako tvár pánskej kampane – navyše práve v čase, keď do kín mieri tretie pokračovanie mimoriadne úspešného akčného thrilleru, v ktorom stvárnil nájomného zabijaka na dôchodku, John Wick 3 – Parabellum.

Reevesa zachytil fotograf David Sims na tmavom pozadí, ako sa opiera o múr s rukou vo vrecku jeho džínsov. Jeho oči na jednej zo snímok hľadia do objektívu, na inej do zeme a na ďalšej ich zahaľujú slnečné okuliare. Podľa fotografových slov bolo jeho hlavným cieľom zachytiť herca v jeho prirodzenej podobe – tajomnej charizmy má totiž Keanu skutočne na rozdávanie.

V Saint Laurent tak opäť vsadili na istotu. Pred spomínaným hercom sa v tejto úlohe objavil napríklad aj rapper Travis Scott, ktorý prezentoval predchádzajúcu kolekciu. Už teraz sa môžeme tešiť na jeseň, kedy sa dočkáme masívnejšej kampane, v ktorej bude hviezdiť jeden z najžiadanejších hercov súčasnosti.

Foto: Saint Laurent

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.