Londýnske kráľovstvo krásy

| september 5, 2019

Ak hľadáte svetové značky pod jednou strechou, londýnsky obchodný dom Harrods, ktorý je považovaný za jeden z najexkluzívnejších na svete, je tou správnou voľbou. Ponúka všetko od najrozmanitejšej dizajnérskej módy až po šampanské a dobré jedlo, ale aj mnoho iného. Kúzlo tohto luxusného stánku však nespočíva len v jeho veľkosti, ale aj vo výzdobe priestoru a aranžovaní produktov. Spomedzi 330 butikov (či skôr samostatných oddelení) tu nenájdete dva identické.

Harrods začiatkom leta svoje priestory rozšíril o novú sekciu „Beauty Halls“, ktorá prinesie všetko, na čo si len v oblasti krásy spomeniete. Pôjde skutočne o veľké kozmetické ihrisko so širokým spektrom značiek od luxusnej dekoratívnej kozmetiky po prípravky na starostlivosť o pleť. Nechýbajú ani vegánske prírodné produkty. Vizuálny zážitok ponúka aj interiér celého komplexu. Celá oblasť obchodného domu venovaná kráse sa tak navýši o neuveriteľných 53 percent.

Zo známych značiek sem zavítala napríklad Cle De Peau, ale aj japonská Decorte, ktorá bude tak po prvýkrát na dosah ruky aj vo Veľkej Británii. Ďalej to budú prírodné výrobky od prestížnych značiek Darphin, Votary, Tata Harper alebo Sunday Riley či Wildsmith Skin.

Očarí vás napríklad veľké schodisko s digitálnym lustrom, ktoré povedie do prízemia. V nových „beauty“ priestoroch si najnovšie môžu beauty maniačky vyskúšať rôzne výrobky a na veľkej obrazovke si vypočuť aj názory jednotlivých odborníkov. Okrem obchodov však budú v novej hale k dispozícií aj salóny krásy a wellness klinika. Môžete si tak nakupovanie spríjemniť nielen skrášľovacím, ale aj relaxačným programom.

Na svoje si prídu všetky vekové skupiny. Nová sála krásy bude oslavou rozmanitosti, ale aj individuality a to bez ohľadu na vek, zázemie a pohlavie. Keď sa teda rozhodnete navštíviť novootvorené priestory Harrods, určite neoľutujete – vychutnať si magickú atmosféru beauty kráľovstva rozhodne stojí za to.

Foto: harpersbazaar.com

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.