MATRIX RELOADED

| september 28, 2019

Tohtoročná jesenná sezóna, ktorá už neodškriepiteľne klope na dvere, prináša nové trendy priamo z ulíc módnych metropol. Najväčšie streetstylové ikony na svete prišli do hlavného mesta módy na predstavenie kolekcií sezóny SS20 predstaviť nový štýl ulice – a to kožu, inšpirovanú slávnym filmom The Matrix. Ikonami jesene a zimy 2019 sa tak stanú čierne kožené komplety, dlhé kožené plášte alebo drobné slnečné okuliare.

Výhodou celého štýlu je, že investovanie do luxusného koženého tovaru nie je nikdy zlým nápadom, ak chcete mať v šatníku kúsky, ktoré môžete kombinovať azda už navždy. Treba však mať vo svojej skrini správne kúsky.

Kožený kabát je skvelým základom.  Skombinujte tento dlhý kabát s čiernymi okuliarmi a k nemu si vezmite čierne nohavice na mieru. Zvršok je vhodné zvoliť v jednoduchej béžovej farbe. Dodá to vášmu štýlu jemnejší a inteligentnejší efekt.

Bunde treba prispôsobiť aj obuv. Vhodnou alternatívou je v tomto prípade zvoliť vysoké kožené topánky, ktoré zakryjú až vaše kolená. Ak by ste však mali málo odvahy zvoliť k tomu outfitu dlhý čierny kabát, môžete skúsiť ľahkú chudú džínsovú a elegantnú blúzku. Ak sa však cítite odvážne, zvoľte kožený outfit so základným koženým sakom a koženými nohavicami. K tomu ako doplnky čierne kožené topánky a kabelku, spolu s čiernymi okuliarmi. Matrix ako vyšitý.

Menej radikálnym, ale skvelým spôsobom ako preniknúť to tohtoročného jesenného trendu je možnosť skombinovať veci len s jedným koženým kúskom. Váš celočierny komplet sa môže skladať z čiernych nohavíc z bavlny, vlneného čierneho svetra a koženky. Skúste sa vyhrať s textúrou a dosiahnuť aj v týchto stylingových podmienkach ženský efekt. Móda má byť predsa hlavne zábava.

Foto: harpersbazaar.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.