Najlepší čas pre najlepšie kamarátky

| september 20, 2019

Kedy ste si naposledy užili spoločne strávené chvíle so svojou kamarátkou? Čas je ten najcennejší dar, ktorý si navzájom môžete venovať. Jednu z príležitostí, ako stráviť skvelý deň plný ženských vychytávok, budete mať už začiatkom októbra.

V termíne od 3. do 5. októbra totiž otvorí svoje brány najväčší kozmetický veľtrh na Slovensku. Interbeauty 2019 prinesie do bratislavskej Incheby prehliadku najnovších skrášľovacích trendov, bohatý výber horúcich kozmetických noviniek a parádne exhibície v účesovej tvorbe, úprave nechtov a v make-upe.

Tešiť sa môžete napríklad na súboj o kaderníckeho Oscara Zlaté nožnice 2019Medzinárodný BEAUTY festival 2019, jesennú zmenáreň, Majstrovstvá Slovenskej republiky v make-upe či Majstrovstvá Slovenskej republiky a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov. Chýbať nebude ani výstava body paintingu, aromaterapia či súboj barberov z rôznych kútov Slovenska a Česka.

Top vizážistky na jednom mieste

 

Ak chcete na jeseň oživiť či zmeniť svoj make-up či „odkukať“ triky najlepších vizážistov, práve na tomto beauty sviatku máte skvelú možnosť. Lucia Sládečková alias Lucid, Nikola Halvoňová (Niky Rich), Zuzana Šutjaková, Sandra Baumgartner, Veronika Porubská či Natalia Erdelyan vám predvedú, ako na dokonalú pleť, ako sa nalíčiť v štýle „glam shine“, ako na prirodzené pehy – jednoducho, ako byť krásna a zvýrazniť svoje prednosti v súlade s aktuálnymi trendmi.

Joga maratón

Interbeauty doplnia ďalšie dva veľtrhy zdravého životného štýlu Esoterika a Biostyl, kde sa dozviete ako zdravo žiť, vypočujete si prednášky odborníkov na osobnostný rozvoj a nakúpite si fantastické produkty pre vašu fyzickú i psychickú pohodu. Nevynechajte ani joga maratón – počas všetkých troch dní sa môžete tešiť na najlepších lektorov a zacvičiť si s nimi rôzne druhy jogy. Stačí si zobrať vlastnú podložku, uterák a pustiť sa do cvičenia.

Pre kamarátky so zľavou

Užite si Interbeauty aj so svojou kamarátkou a získajte spolu skvelú zľavu na vstupnom. Choďte na www.incheba.sk, vytlačte si kupón, preukážte sa ním pri vstupe na veľtrh a vychutnajte si dni plné krásy. Veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl sa uskutočnia od 3. do 5. októbra 2019. 

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.