Bývať ako Barbie

| október 19, 2019

Azda neexistuje žena, ktorá by sa ako malá nehrala s bábikami Barbie. Tento kult medzi hračkami oslavuje tento rok okrúhle 60. výročie a pri tejto príležitosti sa naskytá unikátna príležitosť – stať sa na dva dni a dve noci ozajstnou Barbie. Unikátny dom v štýle barbie domčeka, a to až do tých najposlednejších ružových detailov, aktuálne ponúka na krátkodobý prenájom známa ubytovacia platforma Airbnb. Pôjde o skutočne o neopakovateľný zážitok a aby toho nebolo málo, cena zaň bude viac ako prijateľná.

Nádherný výhľad na oceán priamo z pohodlia ružového sveta ponúka Airbnb v cene 60 dolárov na noc. Nehnuteľnosť sa nachádza v kalifornskom Malibu a šťastná fanynka bude môcť v Barbie dome stráviť dokopy 2 noci. Nemusí byť však sama – dom je určený pre štyri osoby, čiže si bude môcť vziať so sebou tri kamarátky.

Rezervácia bude spustená 23. októbra. Šťastlivci, ktorým sa to podarí, majú len jednu šancu túto možnosť využiť – a to v termíne 27. až 29. októbra.

„Prvýkrát v histórií je dom Barbie Malibu Dream Houste na Airbnb! K dispozícií je jednorázový pobyt na dve noci. Sľubujeme, že pôjde o zážitok na celý život,“ uvádza platforma Airbnb na svojich stránkach.

A kiež by aj nešlo, veď fanynkám Barbie ponúkne tento domček naozajstný rozprávkový svet. Dve spálne, kúpeľne, plne zásobená kuchyňa a nádherná ružovou oplývajúca terasa s bazénom. Okrem toho tu nájdete aj malé športové ihrisko, domáce kino a meditačnú miestnosť.

To však zďaleka nie je všetko. Svoj čas môžete tráviť aj aktívnejšie. V rámci ceny za prenájom sa vám totiž rada povenuje svetová šampiónka v šerme Ibtihaj Muhammad a dá vám niekoľko lekcií zdarma, alebo slávna kuchárka Gina Clarke-Helm, ktorá vás naučí variť. O krásne vlasy sa zasa postará kaderníčka Jen Atkins. Šesťdesiate výročie legendárnej hračky bude pre niekoho bez debaty zážitok na celý život. Koniec koncov, presvedčí vás o tom pohľad na fotky unikátneho Barbie domu.

Foto: airbnb.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.