Dokonalosť v detailoch

| január 11, 2020

Nové, krásne, žiarivé – jednoducho dokonalé. Týmito slovami by sme mohli opísať nechtové trendy, na ktoré sa môžeme tešiť v roku 2020.

Nechtová mánia nás ohúrila už v minulom desaťročí a priniesla so sebou množstvo sviežich farieb, vzorov, tvarov a zaujímavých kombinácií, no najmä vniesla novú perspektívu do sveta módy a doplnkov. Zaiste ste si všimli, že nechty často slúžia ako akýsi módny doplnok, ktorý môže dodať vášmu outfitu šmrnc. Za krásnou manikúrou sa skrýva viac, než sa na prvý pohľad zdá. Môže vám dodať sebavedomie, o akom ste ani nesnívali. Avšak, čoho sa v novom roku držať, aby ste dosiahli tú najsviežejšiu a najštýlovejšiu manikúru, za ktorou sa otočí nejedna hlava? 

Jedným z nemála hitov, na ktoré sa môžeme v novom roku tešiť, sú obľúbené minimalistické vzory v podobe magickej nočnej oblohy posiatej motívmi súhvezdia. Ide o ideálnu voľbu pre dámy, ktoré chcú zaujať i očariť. Ani minimalizmus vo svete nail artu ešte nevymrel a ani sa tak skoro nechystá, pretože ďalšia manikúra, ktorá bola a aj naďalej ostane „in“ je, ako už asi tušíte, elegantná francúzska klasika. Podklad vytvorený jemným, skoro čírym lakom zdobí tradičná biela, no v niektorých prípadoch aj čierna tenká čiara, dodávajúca nechtom efekt predĺženia, keďže tento štýl je zaužívaný najmä v kratších manikúrach. Pre mnohé ženy je nezameniteľná a na jej ľahkú kombinovateľnosť s kúskami oblečenia či bižutérie jednoducho nedajú dopustiť. 

Jemné zemité odtiene taktiež naďalej ostávajú každodennou súčasťou životov žien, ktoré vsádzajú na prirodzenosť. Avšak, nájdu sa aj odvážnejšie dámy, ktoré sa neboja upustiť od tradičných štýlov, a namiesto bežných odtieňov radšej siahnu po výraznejších farbách. Ani na nich nechtová mánia roka 2020 nezabudla a prináša trendy výrazné odtiene klasickej modrej, tyrkysovej, azúrovej, dokonca aj metalických farieb pripomínajúcich vzácny kobalt. Prekvapením nie sú ani trblietavé dizajny s jemnejším podkladom, s ktorými zaručene zažiarite.

Ďalším, trochu netradičným trendom je kombinovanie rôznych pestrofarebných lakov, pričom každý necht je nalakovaný v inej farbe, čo v konečnom dôsledku dotvorí jedinečnosť každej manikúry, pre tie dámy, ktoré oceňujú originalitu. No a na záver sa môžeme tešiť na svojskosť, ktorú so sebou prinášajú tzv. „mliečne nechty“, ktoré sa v posledných dňoch stali jedným z najpopulárnejších nechtových dizajnov na sociálnych sieťach a zaiste ich už stihla vyskúšať každá influencerka, ktorá vie, čo sa momentálne nosí. Niežeby sme vám ich chceli dávať za vzor, no je fajn vedieť, čo je práve v kurze vo virtuálnej bubline menom Instagram.

Hovorí sa, nový rok –  nové ja, no my vravíme, nový rok – nová manikúra. Škála trendov pre tento rok je bohatá a pestrá, no rozhodnutie, čo stojí za vyskúšanie, ostáva len na vás. Dodajte vášmu outfitu svieži dotyk novej šik manikúry, ktorá vám bude pripomínať, že na detailoch naozaj záleží. Inšpiráciu nájdete v našej fotogalérii.

 

Foto: Instagram

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.