Štýl verzus peňaženka

| február 9, 2020

Štýlovo sa obliekať – to má množstvo žien v krvi. Neustále zmeny v módnych trendoch však dajú peňaženke poriadne zabrať. Neprehliadnite niekoľko tipov, ako sa obliekať trendovo a ušetriť.

Začnite revíziou šatníka

Pre tým, ako sa začnete obzerať po nových kúskoch, vyraďte tie, ktoré už nenosíte. Veď nejednej z nás stoja v skrini roky nenosené šaty alebo topánky. Nechajte si kúsky, ktoré vám najlepšie pristanú, a dobre sa v nich cítite. Môžete si tiež urobiť malú módnu prehliadku, aby ste zistili, ktoré kúsky k sebe navzájom pasujú, a čo si budete musieť dokúpiť.

Na nákupnom zozname by nemalo chýbať dámske oblečenie, ktoré sa stalo módnou stálicou. Patria sem rifle, topy, saká, kardigány, blúzky, košele a svetre. K tomuto oblečeniu vám postačí dokúpiť len niekoľko vkusných doplnkov podľa aktuálnych trendov.

Módnym hitom mnohých uplynulých sezón je tiež denimová bunda. Môžete si ju obliecť k športovému aj ležérnemu outfitu ale tiež k letným šatám či elegantnému topu. Do chladnejšieho počasia vyberte kabát. Kombinovať ho môžete takmer so všetkým. S kabátom vyzerajú dobre čižmy, balerínky aj tenisky.

Kde nakupovať

Nové módne kúsky nakúpite so zľavou v mnohých akciách. Najväčšie zľavy bývajú k dispozícii po Vianociach alebo počas každoročného Black Friday. No výrazné zlacnenie tovaru si môžete užívať aj po skončení každej sezóny.

Mnohé ženy využívajú na nákupy aj bazár oblečenia. Ak ste tento spôsob nákup doteraz nevyskúšali, možno teraz je ten správny čas. V bazári oblečenia nájdete mnoho kvalitných odevov. Častokrát tu nájdete značkové kúsky za zlomok ich pôvodnej ceny. Okrem oblečenia tu nakúpite aj módne doplnky a obuv.

Inzeráty dámskej obuvi, oblečenia a doplnkov nájdete aj na stránke inzercia.sk. Inzeráty sú prehľadne zoradené, aby sa vám dobre nakupovalo. Okrem nákupu tu môžete aj predávať – stačí, ak sa na stránke zaregistrujete, vyplníte formulár pre zadanie inzerátu a vašu ponuku môžete ihneď zverejniť.

Zdroj: PR článok

Foto: bigstockphoto

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.