Luxusné leňošenie

| apríl 19, 2020

Aktuálna situácia, ktorá doslova káže celý deň nerobiť nič iné, len sa flákať po byte, sa stala akousi každodennou rutinou mnohých z nás.  Aj to má bezpochyby svoje výhody. Ako napríklad celodenné leňošenie. Viete, ako túto príjemnú (ne)aktivitu praktizovať v pohodlí, no zároveň štýlovo?

Riešenie je jasné. Luxusný elegantný župan. Či už je saténový, bavlnený, huňatý, kvetovaný, bodkovaný, vzorovaný, pastelový či obyčajný biely, vo ženskom šatníku rozhodne nesmie chýbať. V týchto posledných pár týždňoch je tento kúsok absolútnym must-have, bez ktorého sa nezaobíde nijaká dáma. Hoci o jeho komfortnosti netreba pochybovať, pohodlie je však len jedna stránka mince. 

Napriek tomu, že sa v ňom určite nevyberiete na nákup, či ulicu, by ste pri jeho kúpe mali zvážiť aj iné kritériá. Dokonalý župan by mal byť ľahký, vzdušný a sexy, no najmä štýlový. Verte, že vďaka nemu sa budete cítiť ako na obláčiku a pomyslenie na pobyt vonku sa vám už nebude zdať taká neodolateľná. Kto by predsa chcel ísť von, keď môže celý deň stráviť v pohodlí luxusného županu? 

Vybrali sme pre vás zopár najštýlovejších, no voľba, ktorý je ten pravý ostáva len na vás. Doprajte sebe, i svojmu telu dokonalý odpočinok v podobe pohodlného župana, ktorý si okamžite zamilujete. 

Foto: archív značiek, Instagram

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.