Kvalita bez kompromisov àla Palla

| august 13, 2020

Rovnováha medzi vedou, prírodnými látkami a estetikou. Presne tým sú charakteristické produkty značky àla Palla, ktoré sa dokonalo postarajú o vašu pleť počas celého roka. Stavte na zodpovedný prístup k zdravej pokožke, určite neoľutujete.

Slovenská prírodná kozmetická značka àla Palla sa pýši tým, že robí veci poctivo a precízne.  Rozhodla sa ísť ekologickou cestou, čo odzrkadľujú nielen suroviny použité v produktoch, ale aj ich recyklovateľné sklenené balenie. O vývoj a inovácie sa neustále starajú skúsení odborníci a výsledkom sú výrobky vhodné pre každú pokožku. Portfólio značky aktuálne pozostáva z 21 produktov pleťovej a telovej starostlivosti. Účinnosť jednotlivých produktov zaručujú aktívne látky s potvrdenými klinickými štúdiami.

Značka àla Palla prináša na slovenský trh unikátnu líniu opaľovacích krémov. Riadi sa tým, že pokožku treba chrániť pred slnečnými lúčmi prirodzene. „Naše produkty vo všetkých ohľadoch odrážajú hodnoty, ktoré sme do nich vložili. Na fakt, že ich kompletne vyvíjame a vyrábame na Slovensku, sme právom hrdí. Predstavujeme líniu opaľovacích produktov, ktoré chránia bunky zvonka aj zvnútra. Obsahujú inovatívne látky, ktoré predchádzajú nežiaducim účinkom všetkých druhov žiarenia a pritom sú 100% prírodné,“ uviedla  MUDr. Alena Pallová, dermatologička a CEO àla Palla.

Telový sprej na opaľovanie

Vodný telový sprej zanechá pokožku príjemne voňavú počas opaľovania. Obsahuje Ectoin, ktorý eliminuje nepriaznivé účinky žiarení – UV, IR a viditeľné svetlo. Sprej dodá telu vitamín A v patentovanej forme Phytosolve 8034. Navyše osvieži a schladí pokožku. Obsahuje pantenol, ktorý pokožku upokojuje, ale aj patentované aktívne látky Lactil (hydratačný komplex) a MossCellTec. No.1 z machu. Aplikuje sa na pokožku počas opaľovania.

Regeneračný krém po opaľovaní

Ľahko roztierateľný a vstrebateľný krém má viacero významných zložiek. Obsahuje argánový a avokádový olej, ktoré sú v biokvalite. Aktívnu látku Biodine, ktorá prirodzene regeneruje pokožku a má dlhotrvajúci účinok. Panthenol zas pokožku upokojuje, regeneruje a hydratuje. Aktívna látka z machu navyše chráni zdravie bunkového jadra. Obsahuje tiež vitamín A v patentovanej forme Phytosolve 8034 a má parfumáciu bez alergénov. Aplikuje sa na pleť a telo po opaľovaní.

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.