4 tipy pre hygienickejšiu domácnosť

| 1 apríla, 2021

Čista a hygiena sú základom každej domácnosti po celý život, s príchodom jari sa jej však venujeme o čosi viac, keďže sa do ovzdušia dostávajú aj peľové čiasčky či iné alergény, kré môžu spôsobiť ťažkosti s dýchaním. Našťastie na scénu prichádzajú vysávače Miele, kré sa postarajú nielen o čistu podláh, ale aj o , aby ste mohli doma voľne dýchať. Doprajte sebe, i svojim blízkym radosť z každého nádychu po celý rok.

Produkty Miele sú známe inovatívnymi technológiami pre smart domácnosť a ani vysávače nie sú výnimkou. Odborníci Miele ich navrhujú s ohľadom na čo najefektívnejšie využitie času, energie a výkonu, pričom dosahujú prvotriedne hygienické výsledky. Nič z ho by však nebolo možné bez neustálych inovácií, kré myslia na každý detail procesu vysávania.

Dajte zbohom zvieracím chlpom

Vysávače Miele spájajú vysoký výkon s komfortnou manipuláciou a mimoriadnou kvaliu vysávania pre prvotriedny výsledok takmer bez námahy. Dokonalá hygiena je kľúčovým štandardom pri návrhu každého modelu – hoci technológie, krými dosahujú, sa naprieč portfóliom mierne líšia.

Prémiové vysávače Miele sú vybavené vysoko kvalitnými filtrami a akumulármi, kré zabezpečia nielen bezchybnú čistu vašich podláh, ale aj vzduchu.

Napríklad tyčový vysávač Triflex HX1 implementuje uznávanú technológiu HEPA filtra. Ten filter tvorí jadro komplexnej štruktúry, krá odstraňuje zo vzduchu alergény ako peľ, prach a zvieracie chlpy. Ocenia ho najmä domácnosti s domácimi miláčikmi, keďže sa vo vzduchu častejšie víria najmä prachové čiasčky, alergény a rôzne iné nečisty alebo chlpy. S filtrom HEPA sa za okamih stanú minulosťou a vy si tak môžete užívať dobrý pocit z čistej domácnosti.

Nebojte sa nadýchnuť

Miele ponúka viacero varianv filtrov, krými môžete doplniť svou upravaciu rutinu. Vysávače ako Miele Classic C1 – SBAP3 alebo Miele Complete C3 Allergy Powerline obsahujú okrem iného aj filter HEPA AirClean, krý pomáha čistiť a filtrovať vzduch. 

Aj keď si možno neuvedomujeme, vzduch obsahuje nekonečné množstvo čiasčiek – od prachu až po alergény. Vďaka účinnému viacstupňovému systému filtra AirClean ostane až 99,99 % jemného prachu zachytených na stenách filtra a do ovzdušia prenikne len očistený vzduch. Vzduchový Filter AirClean je pre ideálnou voľbou najmä pre domácnosti s alergikmi. Už sa viac nemusíte báť pri vysávaní nadýchnuť.

Najlepší sací výkon vďaka vysokému prieku vzduchu

Jednou z ďalších výhod vysávačov Miele je ich bezkonkurenčný sací výkon. Technológia Vortex produkuje enormný priek viac ako 100 km/h. V kombinácii so špeciálne navrhnuu vzduchotesnou podlahou a aerodynamickým prúdením vzduchu dosahuje vysávač Miele Blizzard CX1 prvotriedny čistiaci výkon.

To znamená, že hrubé nečisty a jemný prach je možné veľmi efektívne oddeliť a prefiltrovať. Hrubé nečisty dopadajú do priehľadnej nádoby na prach, zatiaľ čo jemnejšie čiasčky putujú do samostatnej nádoby s filtrom na jemný prach. Jednoduchým stlačením gombíka pohodlne vyprázdnite nádobu do odpadkového koša a je hovo – váš pomocník je pripravený na ďalšie vysávanie.

Jednoduchá starostlivosť o citlivé podlahy

Rôzne životné situácie si vyžadujú upravacie riešenia šité na mieru. Vysávače Miele aj v m smere uspokoja náročné požiadavky. S originálnym príslušenstvom môžete svoj vysávač Miele prispôsobiť meniacim sa potrebám aj po jeho zakúpení: napríklad s príchodom domáceho maznáčika, alebo pri inštalácii nových podlahových krytín.

Presne pre také prípady sa bude hodiť aj model špeciálne vytvorený pre netypické podlahové materiály, kré sú čas náročné na údržbu. Podlahový vysávač Miele Blizzard CX1 PowerLine – SKCF3 je dokonalým riešením pre každú domácnosť s citlivými podlahami. Mimoriadne tiché a šetrné pojazdové kolieska DynamicDrive a flexibilná hlavica Parquet Twister sa postarajú o , že aj jemné drevené podlahy ostanú bez poškodenia. 

Zdroj a fo: TS

 

Tags:

Category: HOMEPAGE, ZDRAVIE a FIT