Balenciaga s novou tvárou

| august 6, 2021

Pre kreatívneho riaditeľa domu Balenciaga, Demna Gvasaliu, bol tento rok predovšetkým o nových skúsenostiach. Po vydaní nových tenisiek Runner, ktoré ašpirujú na neoficiálny titul Vychytávka sezóny, sa prémiová značka rozhodla obsadiť novú tvár kampane – tentokrát ide o známeho speváka Justina Biebera.

Bieber, oblečený v oversized koženej bunde s kapucňou a teplákmi zúženého strihu hviezdi po boku mnohých ďalších hviezd vrátane francúzskej herečky Isabelle Huppert, Awar Adhiero Odhiang, Anania Orgeas, a ďalších.

Každý look kampane obsahuje základné štýly, ktoré boli prenesené z minulých sezón a zostali verné DNA značky: mohutné siluety, nadčasové športové prvky, oversized proporcie a kultové doplnky tvoria gro celej kampane. Zábery, ktoré fotografka a filmárka Katy Grannan nafotila v prázdnej garáži v L.A., zachytávajú Biebera v športovo-ležérnom outfite s dad teniskami, a v rukách drží signature motorkársku tašku Balenciaga.

Nuž, zdá sa že sa nezvyčajná voľba novej tváre kampane značke vyplatila, pretože zo spolupráce ešte stále počuť ovácie a náramný úspech nadšencov, čo len potvrdzuje že Demna Gvasalli vie čo rob,í a že aj vo svete módy platí pravidlo kým neskúsiš, nevieš.

Foto: harpersbazaar.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.