Chcete mať žiarivý úsmev? Vyskúšajte pastu vyrobenú z prírodných zdrojov

| 3 mája, 2022

 

Nový rad vegan-friendly zubných pást Sensodyne stavia na ohľaduplnosť k prírode. Značka Sensodyne uvádza na trh nový rad zubných pást Sensodyne nourish, ktoré sú vegan friendly1 a ich zloženie je navrhnuté s ohľadom na prírodu a jej zdroje. Obaly sú vyrobené z plne recyklovateľných materiálov, ktoré nezaťažujú našu planétu. Tento prémiový rad obsahuje dva varianty zubných pást – Gently Soothing s aloe vera a Healthy White s citrusovým olejom. Súčasne značka chystá aj nový exkluzívny rad dizajnových zubných kefiek vyrobených z udržateľných materiálov. Starajte sa o svoje zuby s láskou k prírode!

Chcete mať zdravé zuby, svieži dych a zároveň je Vám blízka téma zodpovednosti voči životnému prostrediu? Značka Sensodyne vyvinula výnimočný rad zubných pást nourish, ktorý tieto hodnoty napĺňa. Jej zloženie obsahuje prírodné ingrediencie a je vegan friendly, teda neobsahuje žiadne živočíšne produkty ani produkty živočíšneho pôvodu. Tuba a viečko sú vyrobené zo 100% recyklovateľného plastu. Krabička je 100 % vyrobená z už recyklovaného papiera.

Mimoriadne prírodné účinky

Zubné pasty sú vhodné pre každodennú a dlhodobú starostlivosť vďaka ich mimoriadnym prírodným účinkom. Optimalizované zloženie umožňuje efektívne uvoľnenie bioaktívnych minerálov, ktoré podporujú a posilňujú zdravie ústnej dutiny a starajú sa o ďasná. Pri použití dvakrát denne chránia pred bolesťou citlivých zubov a vďaka obsahu fluoridu chránia pred zubným kazom. Rad obsahuje dva varianty – Gently Soothing s prírodnými výťažkami z mäty a aloe vera pre čistý a upokojujúci pocit. Druhý variant – Healthy White pomáha navrátiť prirodzenú belosť zubov vďaka prírodným výťažkom mäty a citrusového oleja. Odporúčaná cena produktov je 4,99 €.

Vyrobené na Slovensku

Ďalšou, menej známou zaujímavosťou je, že nový rad zubných pást Sensodyne nourish, rovnako ako ďalšie zubné pasty Sensodyne, sa vyrábajú na Slovensku. Továreň GSK sídli v západoslovenskom meste Levice, odkiaľ putujú pasty nielen na celé Slovensko, ale aj do celého sveta.

Dizajnové zubné kefky

Okrem vegánskych pást značka Sensodyne čoskoro predstaví aj dizajnové zubné kefky jedinečne navrhnuté pre účinné čistenie aj citlivých zubov, ktoré sú vyrobené z udržateľných materiálov. Produkty disponujú veľmi jemnými štetinkami, ktoré sú vyrobené až zo 66 % z recyklovaných PET fliaš. Precízne spracovaná rukoväť je zhotovená z drevoplastu. Navyše, drevené vlákna sa pýšia PEFC certifikáciou2. Podobne, ako zubné pasty Sensodyne nourish, je aj obal kefiek plne udržateľný a bez obsahu plastu – je tvorený recyklovateľným papierom a celulózou. Na výber sú dva varianty – Healthy Clean SOFT s hustými, mäkkými, zužujúcimi sa štetinami, navrhnutými pre jemné, ale účinné čistenie a odstraňovanie škvŕn. Dostupná bude v elegantnom pastelovo zelenom, alebo ružovom odtieni. Druhý variant – Healthy White SOFT – je určený na odstraňovanie škvŕn a obnovu prirodzenej belosti zubov vďaka hustým, mäkkým a na konci zaguľateným štetinám. Kefky sú k dispozícii v šedej a modrej farbe. Odporúčaná cena oboch produktov je 4,59 €. Trojbalenie bude dostupné za zvýhodnenú cenu 8,99 €.

1 Neobsahuje žiadne živočíšne produkty ani produkty živočíšneho pôvodu.
Surovinou je vedľajší odpad a zvyšky zo spracovania dreva a buničiny, takže nie je nutná žiadna ďalšia ťažba dreva.
PEFC = certifikácia dokazujúca, že drevo pochádza z udržateľne obhospodarovaného lesa.
Pri čistení zubov 2x denne.
AC Nielsen, SR Food/Drug celkové predaje v €, zubné pasty na citlivé zuby, 01-12/2020.
Celosvetové predaje v GBP, zubné pasty na citlivé zuby, ZS database 10/2019-09/2020.

Zubné pasty Sensodyne nourish sú kozmetické prípravky. V prípade otázok kontaktujte, prosím:  GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, email: cz.info@gsk.com. Prípadné nežiadúce účinky prosím hláste na: sk-safety@gsk.com. Ochranné známky sú vlastnené alebo licencované skupinou spoločnosti GSK. ©2022 skupina spoločnosti GSK alebo poskytovateľ príslušnej licencie. Dátum vypracovania materiálu: 01/2022. PM-SK-SENO-22-00002

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING