Archeoskop jar 2016

| marec 14, 2016 | 0 Comments

Šance v kvetnatom rozpuku

Nech už kvety príchodom jari skutočne obsypú stromy i lúky alebo nie, v životoch mnohých zástupcov dvanástich základných archetypov by mali túto jar doslova rozkvitnúť niekedy až neuveriteľné šance. Samozrejme, ak má nejaký kvietok vôbec vyrásť, najprv je potrebné zasiať semiačko, a potom mu venovať dostatočnú starostlivosť. To isté budú jarné mesiace vyžadovať aj od vás ako predstaviteľov jednotlivých archetypov. Vaše úsilie prinesie doslovný rozkvet všetkého, na čo siahnete a voňavé, farebné záhony vašich snáh sa vám odmenia svojou krásou i užitočnosťou. Teraz sa váš čas a energia vložené do vašich snov a cieľov môžu niekoľkonásobne rentovať. Už len vedieť, o čom bude pre vás najlepšie snívať a aké najprospešnejšie ciele si vytýčiť.

Text: Judita Peschlová

Archetyp: Janus/Hathor (ľudia narodení v januári)

Jar sa bude pre archetyp Janus/Hathor niesť v duchu hesla: „Stúpam stále vyššie!“. Kolegovia vám budú môcť závidieť niekoľko vynikajúcich triumfov, ktoré s bravúrnosťou a ľahkosťou vytiahnete z rukávu. Prejavte sa v svojej plnej sile a umnosti, prinesie vám to brilantný skok v kariére. Bohyňa lásky bude nad vami rozšafne poletovať, nenechajte si ujsť jej požehnanie. Práve v tomto období roku budete pre opačné pohlavie najatraktívnejším archetypom.

Archetyp Animus/Anima (ľudia narodení vo februári)

Jarný čas prinesie archetypu Animus/Anima expanziu a dobývanie nových „území“ v rôznych oblastiach života. Uspokojíte svoju zvedavosť a zažijete nejedno dobrodružstvo, snáď pri pobyte v zahraničí. Stretnete sa s nesmierne inšpirujúcimi ľuďmi. Čaká vás podnetná práca na sebe a svojich víziách. Môžu sa objaviť lákavé ponuky a nové perspektívy. Zaujímavý spôsob života si však vyžiada svoju daň: vaši blízky sa budú cítiť odstrčení a zanedbávaní. Ak im nezabudnete venovať trochu svojej pozornosti, ocitnete sa v siedmom nebi ľúbosti.

Archetyp Bojovník/Amazonka (ľudia narodení v marci)

Archetyp Bojovníka/Amazonky si bude musieť v jarných mesiacoch ujasniť, či je v zamestnaní skutočne spokojný, alebo či mu naopak nezostali nenaplnené túžby týkajúce sa kariéry. Ak patríte k tomuto archetypu, otvorí sa pred vami niekoľko alternatív a smerov. Zvážte všetky možnosti, naberte silu pre prípravu svojej individuálnej cesty, aby ste mohli dosiahnuť ďalšie úspechy. Počas tohtoročnej jari budete žiariť ako vychádzajúce slnce, vaša príťažlivosť sa až neuveriteľne zvýši. Zosobášení Bojovníci a Amazonky zažijú slasti druhých medových týždňov.

Archetyp Otec/Matka (ľudia narodení v apríli)

Otcovia a Matky sa stanú na jar kreatívnymi priekopníkmi, pre ktorých bude dôležité navonok vyjadriť svoju originalitu a individualitu. Čakajú ich stretnutia s novými ľuďmi, nové skúsenosti, nové a rozšírené obzory. Bude potrebné staviť na svoju odlišnosť, nie sa snažiť splynúť s davom. Jar vyžaduje od archetypu Otec/Matka veľmi zásadnú vec: naučiť sa byť sám sebou. Otvoria sa mu všetky dvere, ktorými by sám chcel prejsť, len sa dokázať rozhodnúť. Správny výber povedie k získaniu vyššej pozície. V partnerstve i priateľstve buďte trpezlivejší.

Archetyp Rytier/Princezná (ľudia narodení v máji)

Jar bude vaša! V povznesenej nálade a v plnej tvorivej sile budete plávať nielen s prúdom, ale v prípade potreby i proti prúdu. Výsledky vašej kreativity vám prinesú uznanie. Začnete si viac veriť, budete hraví a navyše aj sexi. Nové úlohy budú vyžadovať vašu sústredenú pozornosť – a zdar príde ako mávnutím kúzelného prútika. Za vaše úsilie sa vám dostanete adekvátnej kompenzácie. Vaším krédom sa stane vysoká kvalita vlastnej práce. Medzi ostatnými ľuďmi budete obľúbení. Možno sa bezhlavo zamilujete!

Archetyp Hermafrodítos (ľudia narodení v júni)

Jedinci narodení v júni budú mať na jar chuť stiahnuť sa do ústrania a rozmýšľať o veľkých životných otázkach typu: „Kto som?“, „Kam kráčam?“, „Čo chcem?“, „Aký to má celé zmysel?“ Úspech vám však bez ohľadu na takéto filozofovanie padne doslova do lona a Zem sa pre vás stane jarnou planétou šťastia. Nutnosťou sa pre Hermafroditov stane prehodnotenie starších plánov i vlastnej poctivosti, najmä voči sebe. Vaša sila bude v jarných mesiacoch spočívať v absolútnom vnútornom pokoji. Spočiatku nebudete fyzicky úplne fit, ale časom sa dostanete do pohody. Pomôže vám ľahké aeróbne cvičenie.

Archetyp Bes/Hestia (ľudia narodení v júli)

Uvoľnená výstrednosť a nonšalantnosť k vám priláka tých pravých ľudí, ktorí vám pomôžu dostať sa presne tam, kam sa dostať chcete. Archetyp Bes/Hestia si na jar zaslúži skutočne len to najlepšie. Bude rozmaznávaný a rešpektovaný, zároveň sa však bude musieť vzdať svojich nerealistických očakávaní a falošných nádejí. Podarí sa vám vyriešiť prípadné konflikty s priateľmi či rodinnými príslušníkmi. Nebojte sa prevziať kľúčové kompetencie, táto jar dá priestor všetkým vašim skrytým schopnostiam a vy dokážete zázraky. Sebadisciplína v dodržiavaní zdravého životného štýlu bude odmenená krásnym telom vo vynikajúcej forme.

Archetyp Kráľ/Kráľovná (ľudia narodení v auguste)

Ak sa kráľovský archetyp obráti v túto jar na finančného poradcu a vhodne investuje svoj kapitál, šťastie ho neminie. Dokonca má šancu buďto čosi zdediť, vyhrať v lotérii, alebo nájsť hotový poklad, nech už ním bude čokoľvek. Istá osoba môže váš život obrátiť naruby. Na krídlach lastovičiek priletia fantastické príležitosti a pozitívne zmeny. V každej situácii sa bude treba zachovať rozvážne, každý krok by mal byť premyslený. Romantika uchváti vaše srdce, Královia darujú a Kráľovné dostanú červené ruže vyjadrujúce vášeň a hlbokú náklonnosť.

Archetyp Pustovník/Samotárka (ľudia narodení v septembri)

S vierou v seba dosiahne archetyp Pustovníka a Samotárky aj zdanlivo nedosiahnuteľné. Prekvapí i sám seba a odváži sa zrealizovať dlho odkladanú zmenu. Vaša smelosť sa vyplatí po všetkých stránkach, predovšetkým však finančne. Zmocní sa vás slastná eufória a prekvapíte sami seba. Zahoríte pre určitú záležitosť, a v jej záujme podniknete možné aj nemožné. Rodinné problémy sa vyjasnia a urobíte prvé kroky pre ich vyriešenie. Vaša radosť strhne aj vaše okolie. Budete „videní“ a obdivovaní, zahŕňaní komplimentami a žiariaci ako svieže jarné kvety.

Archetyp Anjel (ľudia narodení v októbri)

K Anjelom sa s jarou blížia zaujímavé projekty, výzvy i fascinujúce lásky. V prvých jarných týždňoch sa budú veci vyvíjať veľmi pomaly, nestrácajte však ani nádej, ani guráž. Zostaňte pevný vo svojom odhodlaní uspieť a šťastie si vás nakoniec nájde samo. Máj by mal byť výnimočne priaznivý. Váš život bude ako nádherne vybrúsený drahokam. Na povrch sa prederie váš svojrázny temperament, ktorý k vám priláka spriaznenú dušu. Nebude možné vám odolať.

Archetyp Šaman/Čarodejka (ľudia narodení v novembri)

Prvý závan jari bude pre Šamanov a Čarodejky injekciou obrovskej sily. Objaví sa neočakávaná perspektíva a dostanete šancu aj na profesionálny rozvoj. Prídete do kontaktu s ľuďmi, ktorý sa ukážu byť vzácnym zdrojom nových možností, a môžu spôsobiť rozhodujúci obrat. Vo chvíľach pochybností nezabúdajte na notoricky známe: „Koniec dobrý, všetko dobré!“. Archetyp Šaman/Čarodejka by však mal zachovať opatrnosť pri výdajoch. Finančná situácia sa na konci jari začne zlepšovať. Láska na vás zamáva spoza rohu, za ktorým by ste ju vôbec neočakávali.

Archetyp Strážca/Strážkyňa pokladov (ľudia narodení v decembri)

Pre Strážcov bude jar vynikajúca vo sfére práce a kariéry. S neochvejným odhodlaním prekonáte všetky prekážky a úskalia. Ujasnenie a detailné vypracovanie vlastných plánov vás posunie smerom k absolútnemu víťazstvu. Z rohu hojnosti sa na vás vyleje celý príval vysnených požehnaní. Dôležité sa ukážu byť priateľstvá a kontakty na správnych miestach. Využite každú príležitosť na vzdelávanie. Nezáväzné flirtovanie sa môže vyvinúť do sľubného, dlhodobého a pevného vzťahu.

Category: ASTROLÓGIA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.