WOMAN MAGAZÍN JAR 2017: BRIGHT OUT

| marec 21, 2017

Prelom zimného a jarného obdobia je už tradične poznačený prebúdzaním prírody i šatníkov. Strohosť nahrádzajú farby, ponurú náladu zase chuť zažiariť. Inak tomu nie je ani tento rok a opäť vám v prvom čísle Woman magazínu v tomto roku prinášame porciu jarného optimizmu. Je totiž plný vychytávok, sezónnych trendov, streetstylovej módy, aktuálnych ženských tém, skrášľovacích tipov aj vychytených cestovateľských destinácií. Prečítajte si ochutnávku toho najlepšieho, čo v ňom nájdete – tentokrát navyše vo vynovenom formáte.

Snímka obrazovky 2017-03-21 o 14.31.20

WOMAN POWER. Je trochu paradoxné, že vo svete dámskej módy stále vládnu muži. Teda, pokiaľ sa bavíme o jeho kreatívnej časti. Ženských dizajnérok na top pozíciách je stále ako šafránu, to však, našťastie, neplatí o výkonnej časti jej biznis sféry. Zoznámte sa s úspešnými a inšpiratívnymi dámami, ktoré – doslova a dopísmena – vládnu biznisu s luxusnou módou.

Lekcia inšpirácie: Fauna a flóra. Po najchladnejších mesiacoch v roku tu máme opäť raz vytúženú jar a rastlinné a zvieracie motívy k otvoreniu novej sezóny jednoducho patria. V najnovšej pravidelnej lekcii inšpirácie prinášame šesť neopozeraných spôsobov, ako ich zakomponovať do trendového looku podľa aktuálnych streetstylových pravidiel.

Módny editoriál: Bright out. Sezóny, keď bola v jarnom šatníku povinná prítomnosť color-blockingového trendu ako nevyhnutný predpoklad pre rozžiarenie outfitu v súlade s týmto ročným obdobím, sú dávno preč. Aktuálna móda velí k triezvejšiemu kombinovaniu, v ktorom majú vyvážený priestor neutrálne odtiene, pastelové farby, jemné vzory či dokonca trblietavý glittrový materiál. Editoriál slovenskej fotografky Alexandry Rymšinovej so stylingom Alexa Lindova, z ktorého pochádza aj aktuálna a veľmi svieža titulná strana, vás o tom presvedčí.

Cameron Dallas. Pohľad neviniatka, tvár Casanovu a neodolateľne elektrizujúci sexepíl, po ktorom slintajú aj Duma s Perminovou. Čím si Cameron Dallas, dvadsaťdvaročný zázrak z Kalifornie, získal takmer celý svet? Po tajomstvách jeho obrovského úspechu pátrala Jana Mutňanská. 

Budúcnosť modelingu. S pojmom modelka či model sa väčšine populácie stále spája predstava vychudnutej dievčiny a ala vešiak na šaty či muža so všeobecne vábivými črtami a dokonalým telom. To je však z dnešného pohľadu už história. Budúcnosť modelingu netreba hľadať vo vešteckej guli, ale vo víziách naslovovzatého experta a zakladateľa agentúry IMG Models, Ivana Barta. Mnohé z nich sa začínajú plniť už dnes.

Milujem žiť single. Ženy, ktoré si vyskúšali už množstvo vzťahov, sa zhodli na jednom: byť single znamená slobodu a žiť naplno. So všetkým, čo k tomu patrí. Veď nemať vzťah alebo stáleho partnera predsa nie je choroba!

Mejkapový refresh. Nový sezónny kolotoč neprebúdza k životu len prírodu a šatníky, ale aj kozmetické taštičky. Líčenie pre túto jar kombinuje overené triky z prehliadkových mól spolu s farebnými dotykmi, takými príznačnými pre toto ročné obdobie. Inšpiruje aj váš beauty rituál? 

FITNESS NEWS. Zunovali sa vám klasické svičenia a hľadáte spôsoby, ako ozvláštniť bežné tréningy? Ak patríte k tým, ktorí s nadšením skúšajú všetko nové, zbystrite pozornosť – tieto novinky si zacvičíte už aj u nás. Sľubujú, že sa pri nich nielen zapotíte, ale aj dobre zabavíte. O ich účinkoch nám porozprávali skúsení inštruktori a hlad po fitness novinkách sme sa na vlastnej koži rozhodli utíšiť aj my. 

Prekvapujúco podmanivý Krakov. O poľskej metropole s bohatou históriou sa darmo nehovorí, že patrí k najkrajším mestám v strednej Európe. Ak hľadáte pomerne blízky cestovateľský tip na predĺžený víkend, práve Krakov by mohol patriť k najvážnejším kandidátom. Počas niekoľkodňovej návštevy vás prekvapí, aký rušný a moderný život sa dá viesť medzi množstvom stredovekých pamiatok. 

Toto všetko, a ešte oveľa viac zaujímavých článkov, tipov a editoriálov nájdete v aktuálnom jarnom čísle Woman magazínu práve teraz vo vašich stánkoch. A s ním aj skvelý darček pre naše čitateľky – poukážku v hodnote 30 eur na nákup v butikoch značky Marc Cain

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.