Mágia podľa horoskopu

| apríl 29, 2017

Môžeme si o horoskopoch, znameniach zverokruhu či vplyve hviezd na naše životy myslieť čokoľvek, no jednu vec im nikto nevezme: môžu poslúžiť ako solídny zdroj inšpirácie. Ak patríte k fanúšičkám neprehliadnuteľných mejkapových kreácií, nasledovná nádielka lookov vás nenechá chladnou.

Setareh Hosseini, v online svete známa tiež pod pseudonymom Starlit Makeup, je talentovaná mejkap artistka, ktorá žije a tvorí v kanadskom Toronte. Na Instagrame patrí jej konto k obľúbeným virtuálnym destináciám maniačok do ženského skrášľovania, a pri pohľade na jej zábery nie je vôbec ťažké zistiť, prečo je to tak. Jej práca je kombináciou skvelých nápadov, prirodzeného talentu a vycibrenej techniky, ktoré zakaždým vyústia do priam magických výsledkov.

Mladá vizážistka sa nedávno zviditeľnila okrem iného aj unikátnym projektom líčenia, inšpirovaného jednotlivými znameniami horoskopu. Kreativitou sa tu rozhodne nešetrilo a takisto nie je náhoda, že túto inšpiračnú porciu servíruje práve na začiatku sezóny letných festivalov. Extravaganciou sa pritom vôbec nešetrilo – tu sú dôkazy.

O baranoch sa hovorí, že sú tvrdohlaví, no podľa mejkap artistky aj poriadne extravagantní. Inšpirácia rohmi tu neostala len pri mejkape a očných tieňoch.

V prípade býka hrá prím tmavý rúž a, samozrejme, šperkový doplnok v podobe krúžku v nose.

Blíženci sú ako jing a jang – navzájom sa majú dopĺňať. Presne v tomto duchu sa nesie aj ich umelecké vyjadrenie mejkapovými prostriedkami.

Hoci ženy, narodené v znamení raka, (údajne) príliš neukazujú emócie, o pôsobivých glam lookoch to už úplne neplatí…

Levica má byť zas stelesnenou zvodnosťou a sebavedomím. 

Nevinnosť, odviazanosť a sloboda nedefinujú len pannu, ale aj celé obdobie letných festivalov. Zelené pery a kvetinová koruna hovoria jasnou rečou.

Rovnováha je v živote dôležitá. Váhy by o tom mohli rozprávať.

V prípade škorpióna sa autorka (ne)prekvapivo vyhrala nielen s líčením, ale aj vlasmi.

Strelci sú zas rodenými lovcami. Tomu podlieha aj ich imidžová mejkapová premena.

Ak chcete zaručene upútať na párty či festivale, máme tu odporúčaný doplnok: metalické rohy. Netreba byť ani narodená v znamení kozorožca – stačí k nim zladiť odtieň rúžu a očných tieňov a máte vyhraté.

Vodnár pripomína orientálnu morskú pannu s trblietavou pokožkou. Ktovie prečo?

Trúfli by ste si na takéto odvážne líčenie? 

Foto: Instagram

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.