Pripraviť sa, pozor, pláž!

| júl 11, 2017

V čase, keď ročné obdobie a vonkajšie teploty vyháňajú väčšinu civilizovaného sveta k prímorským letoviskám, sa zdá byť otázka plavkovej módy ako dávno vyriešená. Keďže ale nežijeme v ideálnom svete, je dobré sa pozrieť pravde do očí: nemálo žien rieši kúpu tohto nanajvýš sezónneho (v preklade nevyužiteľného) kúsku na poslednú chvíľu. Predsa len, na dovolenku sa chodí v prvom rade relaxovať, až v druhom predvádzať. Alebo?

Dizajnérska nádielka plaviek pre tohtoročné leto ponúka široký výber vzorov i štýlov.

Bez ohľadu na to, či si plavkové trendy prezeráte mesiace dopredu, alebo zháňate váš ideálny outfit do exotiky deň pred odletom, zaiste sa vám aj tento rok zíde praktický sprievodca svetom dizajnérskych plavkových vychytávok. Známi hráči módneho biznisu pre aktuálnu dovolenkovú sezónu naservírovali skutočne bohatú nádielku štýlov, strihov i vzorov. Ste fanúšičkou retro minimalizmu? Potešia vás jednoduché mini vzory, nostalgické florálne potlače či plavky v štýle hollywoodskych superhviezd šesťdesiatych rokov

Alebo radšej niečo modernejšie a univerzálnejšie? Tento rok dizajnérskym kúskom jednoznačne dominujú tmavé farby, menovite najmä čierna a zahanbiť sa nedal ani aktuálny trend celých plaviek, ktorý kedysi spopularizoval kultový seriál Baywatch. A nechýba ani porcia sofistikovaného luxusu, ktorý dýcha z každučkého milimetra látky a v ktorom zažiarite ako na pláži, tak pri bazéne v akokoľvek exotickej destinácii. Máte už vyhliadnutý svoj obľúbený tohtoročný kúsok?

Foto: archív e-shopov

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.