Dychberúce halloweenske líčenie

| október 26, 2017

Obdobie pred koncom októbra patrí na sociálnych sieťach už tradične inšpiráciám, súvisiacim s nezadržateľne blížiacim sa Halloweenom. Zároveň je virtuálna sféra miesto, kde vplyv tohto moderného importovaného sviatku cítiť jednoznačne najviac. Bez ohľadu na to, či patríte k fanúšičkám alebo odporkyniam uletených mejkapových lookov, odkazujúce na túto príležitosť, jedno sa im uprieť nedá: ich neprehliadnuteľnosť z nich robí lapače pohľadov, nad ktorými sa na Instagrame pozastaví snáď každá.

Mimi Choi netradičnou vizážou napodobňuje sureálne umenie.

Obzvlášť to platí v prípade, že sa ich kreovania chopí niekto ako Mimi Choi. Táto kanadská mejkap artistka s kórejskými koreňmi je vo svete netradičných lookov, vytvorených prostredníctvom rôznych druhov dekoratívnej kozmetiky, azda neohroziteľnou majsterkou a skutočným pojmom – na Instagrame ju sleduje takmer pol milióna nadšených fanúšikov. 

Ak ste na jej profil ešte nezavítali, je najvyšší čas to napraviť – otázka jej popularity sa tým zodpovie sama od seba. Mimi totiž nepatrí k tzv. beauty blogerkám či influencerkám, ktoré šperkujú už stokrát videné kreácie. Svoju tvorivosť totiž smeruje do líčenia, ktoré doslova napodobňuje optické ilúzie a využíva na to najnovšie a najmodernejšie techniky, ktoré sú v súčasnosti dostupné. 

Jej výtvory sú dychberúce a v mnohých prípadoch ťažko uveriť, že ich dosiahla prostredníctvom mejkapu a ďalších kozmetických pomocníkov. Často sa inšpiruje sureálnou tvorbou, vrátane vplyvu jej kráľa Salvadora Dalího – efekt roztečeného mejkapu je len jednou z mnohých interpretácií jeho slávnych diel. Práve v čase blížiaceho sa Halloweenu sme vybrali najbizarnejšie, najuletenejšie a najstrašidelnejšie looky, z ktorých doslova padajú sánky. Jednoznačne im pritom kraľuje výtvor, ktorý samotná autorka pomenovala príznačným názvom “čierna diera”. Keď ho uvidíte, pochopíte prečo…

Foto: Instagram

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.