WOMAN MAGAZÍN ZIMA 2017: SILA FEMINIZMU

| december 21, 2017

Ďalší kalendárny rok zbehol ako voda, a to znamená, že je čas bilancovať. Kto sledoval fragmenty lifestylového vývoja za uplynulých 12 mesiacov aspoň jedným očkom, tomu zaiste neuniklo, že hlavné slovo v ňom mali ženy. Nie je preto veľkým prekvapením, že oslava žien sa stala prioritným pilierom posledného tohtoročného čísla Woman magazínu. 

Jeho obsahom nabitých takmer 150 strán predstavuje už tradične skvelý spôsob, ako si spríjemniť nielen nadchádzajúce vianočné sviatky a príchod nového roka, ale aj celé zimné obdobie. Prinášame tradičnú ochutnávku toho najlepšieho, čo v ňom nájdete. Už teraz v stánkoch.

Netradičná princezná. Fascinácia najznámejšou kráľovskou rodinou súčasnosti neutícha a jej fanúšikovia majú opäť dôvod na radosť. Princ Harry vstúpi do chomúta na jar budúceho roka a svoje áno povie budúcej princeznej, aká na britskom kráľovskom dvore nebude mať obdobu. Čo ste nevedeli o Meghan Markle?

Lekcia inšpirácie: Pouličná párty. Najchladnejšie mesiace v roku patria aj večierkovej sezóne. Párty sa však neodohrávajú len za tmy, rovnako odviazať sa môžete aj pri príprave denného looku. Inšpirujte sa najčerstvejšou porciou styligových tipov zo štýlových ulíc, ktoré vás premenia na zaručený lapač pozornosti.

Politika očami návrhárov. Už dávno sa nestalo, aby jedna spoločenská či názorový prúd rezonovali v módnom svete do takej miery, až sa zdá, že sa na scéne nehovorí o ničom inom. Móda a politika k sebe ešte nikdy nemali tak blízko, ako práve teraz. Ako návrhári zarábajú na vyjadrovaní politických názorov?

Módny editoriál: Be My Teddy Bear. Unikátne spojenie sezónnych odnych vychytávok, ženskej nevinnosti a sexepílu v podobe, v akej ste ich ešte nevideli. To servíruje pilotný editoriál od slovenského fotografa Rastislava Brezovského, ktorý vás svojou hravosťou chytí za srdce a inšpiruje zároveň. 

#M20: Grande Finale. Keď oslava, tak poriadna. Týmto heslom sa Fero Mikloško riadil počas celého roka 2017, ktorý bol pre jeho značkovú tvorbu jubilejný. Veľkolepé finále, zhmotnené v jesenno-zimnej kolekcii, však posunulo pomyselnú latku ešte o niečo vyššie. Na jej predstavení nemohla chýbať ani naša redakcia.

Od modelingu k voňavému biznisu. Natália Gápľovská mala našliapnuté na hviezdnu modelingovú kariéru. Namiesto toho, aby sa hnala za krásnymi šatami, módnymi prehliadkami svetových návrhárov či za titulkami prestížnych magazínov, radšej poslúchla svoj nos. A snáď ani nemohla urobiť lepšie. Rozhovor s ňou nájdete na stránkach zimného čísla.

Svetové slovenské dobroty. Za kulinárskymi lahôdkami netreba cestovať ďaleko, nájdeme ich aj na Slovensku. Našim tradičným špecialitám z oficiálneho zoznamu kvality EÚ v podobe salašníckych syrov, korbáčikov čI vychýrených bratislavských rožkov šliapu na päty aj ďalšie domáce delikatesy, ktoré sú známe ďaleko za hranicami. Niektoré sú nositeľmi prestížnych medzinárodných gastronomických oscarov, ďalšie majú históriu, ktorá by nemala chýbať v dejepisných čí tankách. Ich chute sú rozmanité, spája ich však dôkladná, pomalá a poctivá práca, ktorá sa odráža v každom labužníckom súste a v opojnom dúšku.

Sila feminizmu. Jedným z hlavných cieľov skrášľovania je zvýrazňovať ženskosť. Avšak, pohľad na to, čo ženskosť vlastne má byť, sa s plynúcimi sezónami mení. To, čo ho formovalo poslednú dobu, reflektuje aj najnovšia nádielka inšpiratívnych trendov od prehliadkových odborníkov na ženskú krásu. Takto vyzerá moderný feminizmus v skrášľovacej praxi.

Manželstvo bez sexu. Netreba pochybovať o tom, že intímny život je dôležitou súčasťou každého partnerského a manželského vzťahu. Avšak párov, ktoré po rokoch vo vzťahu prakticky nevedú žiaden milostný život, je čoraz viac. Jednoducho, niektorí jedinci k tomu dospejú pre vonkajšie okolnosti, iní sa dohodnú. Zisťovali sme, čím to je.

TOP destinácie roku 2018. Experti z najväčšieho vydavateľstva turistických sprievodcov Lonely Planet preskúmali celý svet, aby aj tento rok zostavili rebríček destinácií, ktoré by nemali chýbať v plánovacom diári pre budúci rok. Nájdu si cestu aj do toho vášho?

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.