5 polôh, ktoré ho dostanú do raja

| november 10, 2018

Položili ste si už otázku, v akom stave sa aktuálne nachádza váš sexuálny život? Možno by nebolo na škodu dopriať svojmu partnerovi aj trocha iný darček, a to práve formou netradičnej posteľnej gymnastiky. Čo tak si pozrieť výber našich sexuálnych polôh, ktoré muži zbožňujú a nechať sa inšpirovať?

Misionár. Začneme trocha prekvapujúco. Viacero ľudí totiž túto polohu označilo za jednu z najnudnejších. Napriek tomu jej nemožno zobrať fakt, že vám umožní lepšiu telesnú komunikáciu a ľahšie tak dosiahnete uspokojenie nie len vy ale aj váš partner.

Žena v sedle. Veľkou výhodou tejto polohy je to, že vás má chlap na očiach a môže si počas celej rozkoše vychutnávať aj pohľad na vaše krivky, nevnímajúc poprsie. Celkovo ho to bude privádzať do šialenstva.

Drsná rýchlovka. Pri tejto polohe nie je čo riešiť. Nájdite si o čo by ste sa mohli oprieť (stôl, stena a pod.) a plne sa vášmu miláčikovi oddajte. Práve vaša nečinnosť ho rozdráždi ešte viac. Neveríte? Vyskúšajte!

Vodopád. Pri tejto polohe si svoje role troška vymeníte. Nečinnosťou tu bude oplývať muž. Nechajte ho voľne ľahnúť na chrbát a vyšantite sa na ňom. Verte či neverte, zmena je život a keď si takúto polohu raz vyskúša, bude ju chcieť zopakovať. Len pozor, aby vám partner nezlenivel.

Pohľad do neba. Ľahnite si tak, aby ste sa svojim chrbtom dotýkali jeho hruda. Takéto niečo nemá výhodu len v tom, že sa telo dotýka tela, čo ešte viac navýši intimitu, ale aj v tom, že chlap takto vydrží v „boji“ omnoho dlhšie a len tak ľahko sa neunaví.

Foto: marieclaire.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VZŤAHY & SEX

Comments are closed.