Cestovateľská rozprávka

| november 5, 2018

Počuli ste už mená Jack MorrisLauren Burren? Ak nie, mali by ste to rýchlo napraviť. Ich spoločný príbeh začal na ostrove Fidži, kde sa obaja spoznali. Tam začína aj ich úspešná cesta za slávou na Instagrame. Tu však nie je priestor pre prevracanie očami: pár žije aktuálne životom, ktorý by bol snom zaiste väčšiny populácie. Zarábajú si totiž cestovaním po svete a fotkami, ktoré zverejňujú na tejto sociálnej sieti.

Život snov permanentne na cestách: Jack a Lauren sú skvelou inšpiráciou.

Nebolo to tak vždy. Neverili by ste, ale Jack pracoval celých päť rokov ako čistič kobercov. Jeho život zmenilo až spomínané stretnutie s Lauren. Odvtedy budujú početnú komunitu followerov, ktorú tvoria nielen nadšenci cestovania. Ich fotografie z ciest sú skutočne dychberúce. Napriek častým cestám majú aj svoj vlastný domov. Ten sa nachádza na Bali a obaja sú tak vlastne na dovolenke aj vtedy, keď sú doma.

To všetko si môžu dovoliť vďaka tomu, že ich príspevky tvoria naozaj slušný príjem. Za jeden z nich inkasujú často až 9 – tisíc dolárov, pričom ich minimálny zárobok za príspevok je niekde na úrovni 3 – tisíc dolárov. Kiež by aj nie, keď ich profil už má takmer 3 milióny sledujúcich používateľov. Cestovné kancelárie sa tak predbiehajú v tom, aby dostali na ich profile čo najviac priestoru. Vďaka tomu si dvojica môže dovoliť cestovať a financovať svoje sídlo na Bali.

Navyše, obom to spolu veľmi pristane a ich fotky nesú nádych tajomnosti. Každá jedna z nich stojí skutočne zato, k čomu podľa slov Jacka prispieva jedinečné nastavenie filtra a čas, kedy ich zhotovuje. Údajne sa snaží, aby to bolo v čase asi hodinu po východe Slnka. Slová sú však zbytočné. Impozantnosť ich fotiek si môžete overiť aj samé – a možno sa od dnes stanú vašimi dennými spoločníkmi prostredníctvom instagramového feedu. Či už ako cestovateľská inšpirácia, alebo “len” spríjemnenie dňa.

Foto: Instagram

Tags:

Category: CESTY, HOMEPAGE

Comments are closed.