WOMAN MAGAZÍN JAR 2019: FRESH START

| marec 31, 2019

Tri najchladnejšie mesiace v roku máme za sebou a to znamená jediné: sezónny kolobeh s číselným označením 2019 môže oficiálne začať. Už tradične vám ho spríjemníme – prvé tohtoročné číslo Woman magazínu je na svete a v tejto súvislosti opäť prinášame to naj z jeho bohatého obsahu. Okrem tradičnej ochutnávky tém dávame do pozornosti ďalšiu instagramovú súťaž – tentokrát o štýlovú smartfónovú novinku Huawei P Smart 2019.

Lekcia inšpirácie: Living Pastels. Jar bez farebného oživenia šatníka by hádam ani nebola jarou. A máločo vdýchne outfitom nový život účinnejšie ako poriadna nádielka pastelových odtieňov. Tie – neprekvapujúco – patria k popredným hitom tejto sezóny. Pozreli sme sa preto zblízka na to, čo na ne hovorí čerstvá nádielka pouličných inšpirácií.

Mr. Karl. „Nehovorte mi, že ťažko pracujem,“ povedal Karl Lagerfeld pred rokmi v rozhovore pre britský The Independent. „Nikto nikoho nenúti, aby túto prácu robil. Ak sa to niekomu nepáči, nech robí niečo iné. Ľudia si kupujú šaty, aby ich to urobilo šťastnými, a nie preto, aby počúvali, že niekto sa nad kusom látky natrápil.“ Vo februári nás navždy opustila najväčšia módna ikona súčasnosti. Na legendárneho dizajnéra Karla Lagerfelda spomíname v špeciálnom článku.

Módny editoriál: Fresh Start. Trendom tohto roka je korálová, z ktorej srší život a radosť. Zaraďte ju do svojho líčenia a nebojte sa ňou zvýrazniť oči, líčka či pery. Pomyselnou hranicou je vaša fantázia. Inšpiruje vás k tomu editoriál Jeny Šimkovej s Kristínou Činčurovou v hlavnej úlohe.

Nech žije couture. Haute couture sa v posledných rokoch nedostáva ani zďaleka toľko pozornosti, koľko by si zaslúžila. Elitný klub niekoľkých ateliérov, ktoré sezónu čo sezónu prezentujú stelesnenie tej najvyššej úrovne nielen formou, ale aj obsahom, si napriek tomu stále držÍ svoje neotrasiteľné miesto na pomyselnom módnom olympe. Dôkazy? Pozreli sme sa bližšie na couture kolekcie, ktoré v sezóne jar/leto 2019 ohúrili najviac.

Zbohom, priemernosť. Máte už dosť klasických, opozeraných skrášľovacích prístupov a chcete do jarnej sezóny vykročiť s inovovaným imidžom? V tom prípade sú vaše želania a dianie v zákulisiach módnych prehliadok v znamenitej zhode. Experti na krásu nadelili tejto sezóne imidžové prvky, ktoré s priemernosťou nemajú spoločné absolútne nič.

Slávne ženy a ich obľúbené parfumy. Je neodškriepiteľné, že parfum je jedným z najosobnejšÍch doplnkov každej ženy a napovedá veľa o osobnosti nositeľky. Obľúbené vône mali aj slávne dámy. Viete, na ktoré parfumy nedali dopustiť legendy ako Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor či Jackie Kennedy?

Ako zabrániť vyhoreniu. Možno aj vy máte okolo seba ženy, alebo ste dokonca jednou z nich, ktoré stíhajú úplne všetko. Zvládajú to vždy s úsmevom na tvári, každý deň majú rozplánový do poslednej minúty, v ich diári je vždy všetko perfektne zosúladené… Ako to robia?

Fenomenálna moringa. Prezývajú ju „strom zázrakov“ či „zelený diamant“. Moringa sa vďaka svojmu bohatému výživovému profilu s prehľadom zaraďuje medzi superpotraviny. Zoznámte sa s dôvodmi, prečo by mala mať miesto aj vo vašej kuchyni.

Nové jarné vydanie Woman magazínu hľadajte už teraz v stánkoch. Prajeme príjemné čítanie.

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.